Categories: Спорт

Минимална победа трстеничана у припремном делу првенства

Ових дана фудбалери Трстеника ППТ вредно тренирају на свом стадиону крај Мораве, тренер Иван Радивојевић креира нове и квалитетније фазе модерног фудбала, док фудбалери све то практично остварују, а одиграли су и припремну утакмицу са комшијама, фудбалерима Гоча из Врњачке Бање.

Гости из Врњачке Бање били су бољи у првом полувремену, међутим, у другом делу сусрета трстеничани су, са потпуно измењеним саставом, одиграли до краја много боље и агресивније, стално су нападали и ту своју надмоћност крунисали поготком Џатића у 55. минуту. што је био и крајњи резултат.

Играчима треба заиста одати признање јер су и поред велике врућине дали свој максимум, а задовољан је био и тренер гостију Предраг Гроздановић.

За први тим трстеничана конкурисаће 25 играча, терен крај Мораве се стално одржава, трава се залива модерним топовима, а у очекивању старта новог првенства у Српској лиги Исток биће још напорног рада, али и утакмица, све у циљу квалитетнијих игара и успешнијих реализација у оквиру резултата, рекао нам је тренер трстеничана Иван Радивојевић.

Иначе, такмичење у Српској лиги Исток креће 20. августа када фудбалере Трстеника ППТ очекује гостовање у Мрштану где их чека екипа Моравац Ориона.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Новинар и публициста, сарадник портала за подручје општине Трстеник од 2016. године.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Спорт

Клизалиште поново ради у Трстенику: Зимска атракција враћена на Омладински трг

После десетогодишње паузе, на радост најмлађих, на Омладинском тргу у Трстенику поново је отворено клизалиште,…

Опширније
Categories Спорт

Велике кадровске промене у Напретку: Никола Дринчић шеф струке, Братислав Ристић спортски директор

Напредак улази у годину јубилеја, када обележава 80 година постојања Клуба, који је Одлуком Градског…

Опширније
Categories Спорт

Тренерска вртешка у Суперлиги Србије нема краја: Никола Дринчић нови тренер Напретка!?

Фудбалски клуб Напредак из Крушевца у петак, 26. децембра, представиће новог тренера. Према незваничним информацијама…

Опширније