Бод за Варваринце у Новом Пазару, Јовановић задовољан игром својих фудбалера

Фудбалери Темнића 1924, у склопу 10. кола Прве лиге Србије, ремизирали су са екипом Новог Пазара. Варваринци су у вођство дошли у 17. минуту поготком Предрага Луке, док су домаћини изједначили пар минута касније голом Дениса Ристова тако да је овај меч завршен са резултатом 1:1 (1:1).

Стратег Темнића 1924 Радмило Јовановић истакао је да је данас у Новом Пазару одиграна једна квалитетна и права првенствена утакмица, одиграна тврдо и жестоко на сваком делу терена.

“Прво полувреме одиграли смо добро, искористили смо једну шансу, док смо у другом полувремену знали да сачувамо позитиван резултат”, оценио је Јовановић и поручио да је варварински прволигаш због тога и дошао у Нови Пазар нагласивши да њега лично за овај град вежу лепе успомене.

После одиграног десетог кола Темнић 1924 заузима 12 позицију на табели Прве лиге Србије са освојених 11 бодова, а већ у петак дочекује под Багдалом, на стадиону “Радомир Мићић Миче”, екипу крагујевачког Радничког 1923 која је данас на свом терену поражена од Слободе из Ужица са 0:2.