Дреновци славили победу минут пре краја утакмице

Лидер на табели ОФЛ Трстеник Велика Дренова успела је, пре свега захваљујући лошој игри одбране Каменорезца 76, да победи домаћина резултатом 3:2 и да однесе сва три бода из Дубља и остане и даље на првом месту табеле без пораза са 31 освојеним бодом, док је Каменорезац 76 на 6. позицији са 13 бодова.

Цео ток сусрета пратило је облачно и хладно време, терен је био џомбаст па играчи једног и другог тима нису могли да пруже више од игре. Било је лошег суђења, приговарања играча, шанси на обадве стране. Утакмицу је судио главни судија Милош Булатовић са помоћницима Марком Карићем и Марком Дигићем, док је делегат био Драган Васиљевић.

Први су у вођство дошли гости у 28. минуту, а мрежу домаћина погодио је Александар Живковић. У 42. минуту двоструки стрелац и голгетер Каменорезца 76, са до сада постигнутих 10 погодака, Дарко Благојевић изједначио је резултат на 1:1, са којим се отишло на одмор.

У наставку 60 гледалаца видело је још 3 погодка, 1 у мрежи гостију из Велике Дренове и 2 у голу дубљана. Дарко Благојевић је у 68. минуту повећао вођство Каменорезца 76 на 2:1, а онда следе промашаји и киксеви одбране домаћих што су калемари знали да искористе и прво да изједначе резултат у 83. минуту, стрелац као и код првог погодка Александар Живковић, а затим и поставе коначан резултат овог сусрета у 89. минуту погодком Владимира Павловића.

Домаћи су се трудили, али су се показали лоше у нападу и одбрани што је и довело до овог исхода сусрета. У наредном 14. колу дубљани гостују код комшија и старих знанаца и пријатеља екипе Стара Чаршија из Осаонице, док лидер на табели ОФЛ Трстеник Велика Дренова паузира као и екипа Рујишника.