Categories: Култура

Хит представа за децу “Сантиаго од мора: Потрага за гусарским благом” одиграна у Варварину

У Великој сали Општинске библиотеке Варварин одиграна је дечија хит представа “Сантиаго од мора: Потрага за гусарским благом”. Представа је организована као поклон најмлађим Варваринцима од стране локалне самоуправе, а креирана је по мотивима из истоименог анимираног филма.

Текст представе је написао Саша Пантић, а играли су глумци Андрија Ковач, Јелена Ковач Кркић и Ђорђе Јовичић. Јовичић наводи да се у самој представи ради о доброти и то је у суштини цела тематика ове представе.

“Кроз једну авантуру смо хтели да прикажемо праве вредности, а то је да ако си добар и ако играш поштено и на прави начин, онда је могуће остварити своје циљеве, а ако ћеш да будеш себичан и ако ћеш само да гледаш себе онда нећеш постићи оно што си желео и надам се да смо ту поруку данас успели да пренесемо кроз ову представу”, рекао нам је глумац Ђорђе Јовичић.

Дечија хит представа “Сантиаго од мора: Потрага за гусарским благом” одиграна је и у Ћићевцу, Трстенику и Крушевцу.

5 1 оцена
Гласање за чланке

О аутору

Главни и одговорни уредник портала.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Култура

Књижевно вече са Бранкицом Дамјановић 6. марта у Општинској библиотеци “Варварин”

У организацији Општинске библиотеке “Варварин”, у петак, 6. марта 2026. године, биће одржано књижевно вече…

Опширније
Categories Култура

Нена Лаловић представила свој роман “Откуп поткупа”: Трилер који брани праве вредности

У организацији Општинске библиотеке “Варварин” одржана је промоција романа “Откуп поткупа” књижевнице Нене Лаловић из…

Опширније
Categories Култура

Промоција романа “Откуп поткупа” у Општинској библиотеци “Варварин” 27. фебруара

У организацији Општинске библиотеке “Варварин”, у петак, 27. фебруара, биће одржана промоција романа “Откуп поткупа”…

Опширније