Предавање за пољопривреднике у среду у Обрежу

Одељење за пољопривреду Општинске управе општине Варварин и Пољопривредна саветодавна и стручна служба (ПССС) Крушевац организују у кафеу “Арсић” у Обрежу, у среду 9. фебруара, са почетком од 18 часова, предавање за пољопривреднике.

Како су нас обавестили из Одељења за пољопривреду Општинске управе, теме предавања су: производња радаса повртарских култура; пролећна нега воћних засада; нега пшенице; припрема земљишта и пролећна сетва; подстицаји у пољопривреди (ИПАРД, 50-40-10, конкурси Министарства пољопривреде).

Организатори позивају све заинтересоване пољопривреднике да присуствују предавању које ће држати саветодавци ПССС Крушевац.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Економија

Пријем поводом почетка пројекта “Small and Powerful” – подршка оснаживању жена у привреди

У организацији Националне алијансе за локални економски развој (НАЛЕД) и Британске амбасаде, свечано је обележен…

Опширније
Categories Економија

Помоћник министарке привреде Игор Црнобарац посетио Варварин, разговарало се о новим улагањима и инфраструктури

Помоћник министарке привреде Игор Црнобарац посетио је општину Варварин, где је одржао састанак са председницом…

Опширније
Categories Економија

Александар Вучић: Винарија “Чокот” показатељ напретка Србије

Председник Републике Србије Александар Вучић обишао је винарију “Чокот” код Александровца, чиме је завршио дводневну…

Опширније