Напредак и Чукарички у Крушевцу поделили бодове у дуелу без голова

Напредак и Чукарички су на стадиону под Багдалом одиграли нерешено и без голова (0:0), иако је било доста узбуђења. Беспоштедна борба између ова два ривала трајала је свих 90 минута, али мреже су остале нетакнуте.

Гости су били опаснији у првом полувремену, створили неколико веома добрих шанси, али Лучић (14. и 16. минут), Ивановић (20, 26. и 41.) нису били прецизни. Пантић је 25. минуту оштро шутирао са 17 метара, али непрецизно, а после центаршута Крстића у 39. минуту Шарићу је лопту одузео Дрезгић и послао у корнер.

Неколико пута су Ђековић и Керкез успешно интервенисали и спречавали госте да постигну голове, а чарапански штоперски тандем добио је све ваздушне дуеле.

Напредак је боље ушао у друго полувреме, диктирао је, али мршаво и без ефеката. У 46. минуту Пантић је опасно угрозио одбрану гостију, шутирао са 25 метара, али је Мићовић спасио гол. У 57. минуту, Вукајловић је центрирао са леве стране, Шарић је играо главом, али изнад пречке.

У 75. минуту, после корнера, Ђорђе Јовановић са шест метара шутирао, али је Мићовић остао несавладив. Ђорђе Јовановић је пробао и у 82. минуту, али је голман Брђана поново одбранио и утакмица је завршена нерешено и без голова (0:0)