Categories: Друштво

Пакетићи за најмлађе поводом Божића у Доњем Катуну

Месна заједница Доњи Катун традиционално је и ове године поводом најрадоснијег и највећег хришћанског празника Божића организовала поделу пакетића за најмлађе мештане овог места. По речима председника Савета МЗ Доњи Катун, Жељка Лутовца, уз подршку локалне самоуправе обезбеђено је 150 пакетића за најмлађе.

Честитавши Нову годину и Божић, Лутовац је поручио да ће се Месна заједница и ове године, заједно са општином Варварин, трудити да, са почетком грађевинске сезоне, настави са започетим радовима у протеклој години попут изградње канализационе и водоводне мреже, али и са другим активностима на побољшању животних услова свих мештана.

Обележавању Бадње вечери и подели пакетића у Доњем Катуну присуствовали су и председник општине Варварин Војкан Павић, народна посланица у НСРС др Виолета Лутовац Ђурђевић, председник Скупштине општине проф. Драгољуб Станојевић и помоћник председника општине Дејан Милановић.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Главни и одговорни уредник портала.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Друштво

Хуманитарна акција Удружења “Наша деца 037” за манастир Свете Петке окупила велики број грађана

Током протеклих дана Удружење “Наша деца 037” организовало је хуманитарну акцију прикупљања хране, одеће, хигијенских…

Опширније
Categories Друштво

Општина Варварин и Центар за социјални рад усагласили даље кораке

Заменик председнице општине Варварин Александар Павић одржао је састанак са директорком Центра за социјални рад…

Опширније
Categories Друштво

АНС: Хитна реакција због претњи новинарима “Курира”

Асоцијација новинара Србије (АНС) најоштрије је осудила претње упућене новинарима листа “Курир”, оценивши да поруке…

Опширније