После два пораза трстеничани обрадовали своје навијаче

У занимљивој утакмици на стадиону крај Мораве фудбалери Трстеника ППТ успели су, после два узастопна пораза, да обрадују своје навијаче победом над екипом Радничког из Свилајнца резултатом 3:2 (полувреме 2:1) за Трстеничане.

Сусрет је посматрало 200 гледалаца, а водио га је арбитар Братислав Јовић из Ниша. Домаћи су од почетка кренули да постигну погодак и то им је успело већ у 9. минуту када је Марко Радивојевић из слободног ударца са 35 метара погодио мрежу голмана Бјелице. У 11. минуту домаћи, погодком Митра Радивојевића, повећавају вођство на 2:0. У 38. минуту старт Кнежевића у свом шеснаестерцу судија Јовић је окарактерисао најстрожијом казном, па је Ђорђевић са беле тачке смањио резултат на 2:1, који је био и резултат полувремена.

У наставку сусрета смушеност одбране трстеничана, па су гости то казнили изједначујућим погодком у 51. минуту захваљујући поготку Недељковића. Тренер трстеничана Гашић у игру убацује Срејића који је, после центаршута Перчевића, у 86. минуту погодио мрежу гостију и тако поставио коначан резултат овог занимљивог сусрета у Трстенику.

После ове победе трстеничани се налазе на 5 месту табеле са 22 освојена бода, а у идућем, 14. колу, гостују код екипе Табане 1970.