Categories: Спорт

После два пораза трстеничани обрадовали своје навијаче

У занимљивој утакмици на стадиону крај Мораве фудбалери Трстеника ППТ успели су, после два узастопна пораза, да обрадују своје навијаче победом над екипом Радничког из Свилајнца резултатом 3:2 (полувреме 2:1) за Трстеничане.

Сусрет је посматрало 200 гледалаца, а водио га је арбитар Братислав Јовић из Ниша. Домаћи су од почетка кренули да постигну погодак и то им је успело већ у 9. минуту када је Марко Радивојевић из слободног ударца са 35 метара погодио мрежу голмана Бјелице. У 11. минуту домаћи, погодком Митра Радивојевића, повећавају вођство на 2:0. У 38. минуту старт Кнежевића у свом шеснаестерцу судија Јовић је окарактерисао најстрожијом казном, па је Ђорђевић са беле тачке смањио резултат на 2:1, који је био и резултат полувремена.

У наставку сусрета смушеност одбране трстеничана, па су гости то казнили изједначујућим погодком у 51. минуту захваљујући поготку Недељковића. Тренер трстеничана Гашић у игру убацује Срејића који је, после центаршута Перчевића, у 86. минуту погодио мрежу гостију и тако поставио коначан резултат овог занимљивог сусрета у Трстенику.

После ове победе трстеничани се налазе на 5 месту табеле са 22 освојена бода, а у идућем, 14. колу, гостују код екипе Табане 1970.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Новинар и публициста, сарадник портала за подручје општине Трстеник од 2016. године.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Спорт

Турнир за младе фудбалере 6. јула у Избеници

Избеница ће 6. јула 2025. године бити домаћин фудбалског турнира намењеног млађим категоријама, чиме ће…

Опширније
Categories Спорт

Напредак у Крушевцу изгубио од Радничког 1923: Подмлађени састав Чарапана поражен од Шумадинаца

У првој пријатељској утакмици пред почетак сезоне у Суперлиги Србији, десетој узастопној по реду, Напредак…

Опширније
Categories Спорт

Одржан први “Wipher Open” у Врњачкој Бањи – хуманитарни тениски турнир окупио тенисере из четири града

На теренима врњачког парка, у организацији компаније “Wipher” из Врњачке Бање, одржан је први тениски…

Опширније