После три узастопна пораза, убедљива победа трстеничана

После три узастопна пораза, фудбалери Трстеника ППТ обрадовали су 150 навијача на стадиону крај Западне Мораве победом од 5:2 над екипом ФК Табане, док је утакмицу водио главни судија Младен Веселиновић из Књажевца.

Прво полувреме трстеничани су одиграли супериорно и решили га у своју корист резултатом 4:0. Погодке су постигли Каровић у 8. минуту, Миловановић у 21., Марко Радивојевић у 30. и Перчевић у 37. минуту. У другом делу утакмице играло се обострано отворено, фер и коректно.

Трстеничане сада води нови шеф стручног штаба Златко Марковић и он је пружио шансу да се покажу на делу млади играчи Андрија Пецић, Марко Младеновић и Војин Стојаковић. Капитен Ненад Васић уписао се у листу стрелаца у 68. минуту, а да би гости ублажили пораз кренули су на све или ништа и успели, најпре у 76. минуту досуђени једанаестерац успешно реализовао Мићуновић, а затим се и Милисављевић уписао у листу стрелаца у 89. минуту и то је било коначно 5:2 за домаће фудбалере.

Судија Веселиновић показао је жуте картоне домаћим играчима Егерићу, Матовићу, Миловановићу, Перчевићу и Миодраговићу, а овом победом трстеничани су се опростили од својих навијача пошто у последњем, 30. колу, гостују код екипе Пуковац. Тренутно заузимају 8. место табеле Српске лиге Исток са 39. освојених бодова и нултом гол разликом.