После вођства на полувремену, Темнић 1924 ремизирао са Сутјеском

У другом контролном мечу на припремама на Копаонику фудбалери Темнића 1924, под вођством шефа стручног штаба Вељка Доведана, полако подижу форму пред почетак првенства у Првој лиги Србије, а то показује и реми против Сутјеске из Никшића, трећепласиране екипе Прве лиге Црне Горе у сезони 2016/17.

Варваринци су у првом полувремену играли одлично и стигли до предности поготком Марушића у 21. минуту, након одличног центаршута Лазаревског, док је десетак минута касније резултат у корист Темнића 1924 дуплирао Мајдевац.

У наставку игре искуснија екипа из Никшића успела је да избегне пораз захваљујући головима Стјеповића и Бакрача, тако да је у овом другом контролном мечу на припремама Темнић 1924 пропустио прилику да победи, а утакмица је завршена резултатом 2:2.