Распоред утакмица и табеле по групама – Новогодишњи турнир у футсалу “Варварин 2018”

22.12.2018. (субота) 21. дан турнира – ФИНАЛЕ

Пионири: Цар Лазар (КШ) – Пуноглавци (Варварин) – 2:2 (5:3);

Кадети: Хајнекен (Мареново) – ФК Борац (Горњи Катун) – 6:2;

Ветерани: Шелић (Варварин) – Ђукић Комерц (Варварин) – 2:2 (3:5);

Сениори: Парк 037 (Појате) – Сјај Кочинац (Параћин) – 5:7.

21.12.2018. (петак) 20. дан турнира – ТРЕЋЕ МЕСТО

Пионири: Драги Макић (Бошњане) – Ванземаљци (Варварин) – 2:8;

Кадети: ОФК Орашје – Цар Лазар (КШ) – 0:3;

Ветерани: Економац (КШ) – Генерација (Мареново) – 3:0;

Сениори: Нафта Пром (Бела Вода) – Александрино (Својново) – 7:2;

 

ПИОНИРИ:

Група А:

Р.Б.Назив екипеОдиграноДато головаПримљено гол.Гол разликаБодови
1.Цар Лазар (Крушевац)6237+1616
2.Драги Макић (Бошњане)63319+1413
2.ОФК Ванземаљци (Варварин)62313+1012
4.Пуноглавци (Варварин)61216-47
5.ФК Иствич (Варварин)62022-25
6.Обреж сити61328-154
7.ОФК Орашје6524-191

КАДЕТИ:

Група А:

Р.Б.Назив екипеОдиграноДато головаПримљено гол.Гол разликаБодови
1.Хајнекен (Мареново)4160+1612
2.Цар Лазар (Крушевац)4249+159
3.ФК Борац (Горњи Катун)41615+16
4.ОФК Орашје41122-111
5.Отписани (Варварин)41132-211

СЕНИОРИ:

Група А:

Р.Б.Назив екипеОдиграноДато головаПримљено гол.Гол разликаБодови
1.Луис (Обреж)3233+209
2.Другари (Трешњевица)3131304
3.Генц (Обреж)3715-82
4.Х (Варварин)3515-101

Група Б:

Р.Б.Назив екипеОдиграноДато головаПримљено гол.Гол разликаБодови
1.Парк 037 (Појате)3249+159
2.Нафта пром (Бела Вода)31113-14
3.Јужни ветар (Избеница)3510-53
4.Мехурићи (Бошњане)3817-91

Група Ц:

Р.Б.Назив екипеОдиграноДато головаПримљено гол.Гол разликаБодови
1.Сјај Кочинац (Параћин)2115+66
2.Александрино (Својново)28803
3.ФК Борац (Горњи Катун)206-60

ВЕТЕРАНИ:

Група А:

Р.Б.Назив екипеОдиграноДато головаПримљено гол.Гол разликаБодови
1.Шелић (Варварин)5326+2615
2.Економац (Крушевац)52510+1510
3.Ђукић Комерц (Варварин)5188+1010
4.Генерација (Мареново)51324-116
5.ФК Борац (Г.Катун)5928-193
6.ФК Јухор (Обреж)5021-210

 

18.12.2018. (уторак) 19. дан турнира – ПОЛУФИНАЛЕ

Пионири: Драги Макић (Бошњане) – Пуноглавци (Варварин) – 1:6;

Кадети: Хајнекен (Мареново) – ОФК Орашје – 5:0;

Ветерани: Шелић (Варварин) – Генерација (Мареново) – 12:3;

Сениори: Сјај Кочинац (Параћин) – Нафта Пром (Бела Вода) – 7:3;

17.12.2018. (понедељак) 18. дан турнира – ПОЛУФИНАЛЕ

Пионири: Цар Лазар (КШ) – Ванземаљци (Варварин) – 4:0;

Кадети: Цар Лазар (КШ) – ФК Борац (Г.Катун) – 4:6;

Ветерани: Економац (КШ) – Ђукић Комерц (Варварин) – 3:3 (4:6);

Сениори: Парк 037 (Појате) – Александрино (Својново) – 7:0.

16.12.2018. (недеља) 17. дан турнира – најава

Кадети: Хајнекен (Мареново) – ФК Борац (Г.Катун) – 3:0;

Пионири: Пуноглавци (Варварин) – Цар Лазар (КШ) – 0:3;

Обреж сити – ОФК Орашје – 4:1;

ФК Иствич (Варварин) – Цар Лазар (КШ) – 1:4;

15.12.2018. (субота) 16. дан турнира – најава

Пионири: ОФК Орашје – Цар Лазар (КШ) – 0:4;

Кадети: Цар Лазар (КШ) – ФК Борац (Г.Катун) – 7:3;

Пионири: Ванземаљци (Варварин) – Цар Лазар (КШ) – 1:1;

Кадети: Хајнекен (Мареново) – Отписани (Варварин) – 7:0;

Сениори четвртфинале: Сјај Кочинац (Параћин) – Генц (Обреж) – 9:1.

Сениори четвртфинале: Парк 037 (Појате) – Другари (Трешњевица) – 7:1.

14.12.2018. (петак) 15. дан турнира – најава

Пионири: Обреж сити – Драги Макић (Бошњане) – 1:9;

Кадети: ФК Борац (Г.Катун) – ОФК Орашје – 8:3;

Ветерани: Генерација (Мареново) – ФК Јухор (Обреж) – 3:0;

Сениори четвртфинале: Луис (Обреж) – Нафта Пром (Бела Вода) – 2:2 (3:5);

13.12.2018. (четвртак) 14. дан турнира – најава

Пионири: Пуноглавци (Варварин) – ФК Иствич (Варварин) – 4:4;

ОФК Орашје – Драги Макић (Бошњане) – 2:7;

Ветерани: Ђукић Комерц (Варварин) – Генерација (Мареново) – 3:0;

Сениори четвртфинале: Александрино (Својново) – Јужни ветар (Избеница) – 6:5;

12.12.2018. (среда) 13. дан турнира – најава

Пионири: Ванземаљци (Варварин) – Драги Макић (Бошњане) – 6:6;

Ветерани: Ђукић Комерц (Варварин) – ФК Јухор (Обреж) – 3:0;

ФК Борац (Г.Катун) – Економац (Обреж) – 2:5;

Сениори: Јужни ветар (Избеница) – Парк 037 (Појате) – 2:4;

10.12.2018. (понедељак) 12. дан турнира – резултати

Пионири: ФК Иствич (Варварин) – ОФК Орашје – 6:1;

Пуноглавци (Варварин) – Ванземаљци (Варварин) – 1:5;

Ветерани: ФК Јухор (Обреж) – ФК Борац (Г.Катун) – 0:3;

Сениори: Мехурићи (Бошњане) – Нафта Пром (Бела Вода) – 3:3.

08.12.2018. (субота) 11. дан турнира – резултати

Пионири: Обреж сити – Цар Лазар (КШ) – 2:5;

Кадети: Хајнекен (Мареново) – Цар Лазар (КШ) – 1:0;

Пионири: Цар Лазар (КШ) – Драги Макић (Бошњане) – 6:3;

Кадети: ОФК Орашје – Цар Лазар (КШ) – 2:3;

Ветерани: Економац (КШ) – Шелић (Варварин) – 2:3;

Сениори: Луис (Обреж) – Х (Варварин) – 7:1.

07.12.2018. (петак) 10. дан турнира – резултати

Кадети: Отписани (Варварин) – ОФК Орашје – 6:6;

Ветерани: Ђукић Комерц (Варварин) – Шелић (Варварин) – 1:5

Сениори: Генц (Обреж) – Другари (Трешњевица) – 5:5

06.12.2018. (четвртак) 9. дан турнира – резултати

Пионири: Обреж сити – Пуноглавци (Варварин) – 1:5;

Ветерани: ФК Јухор (Обреж) – Економац (КШ) – 0:3;

Генерација (Мареново) – ФК Борац (Г.Катун) – 5:2.

05.12.2018. (среда) 8. дан турнира – резултати

Пионири: Драги Макић (Бошњане) – Пуноглавци (Варварин) – 3:0;

Ветерани: Ђукић Комерц (Варварин) – Економац (КШ) – 2:2;

Шелић (Варварин) – ФК Јухор (Обреж) – 9:0;

Сениори: Парк 037 (Појате) – Мехурићи (Бошњане) – 11:4.

04.12.2018. (уторак) 7. дан турнира – резултати

Пионири: ФК Иствич (Варварин) – Ванземаљци (Варварин) – 2:5;

Ветерани: Генерација (Мареново) – Шелић (Варварин) – 2:6;

Сениори: Александрино (Својново) – ФК Борац (Г.Катун) – 3:0 (није одиграна)

03.12.2018. (понедељак) 6. дан турнира – резултати

Ветерани: ФК Јухор (Обреж) – Економац (КШ) – одложена

Сениори: Нафта пром (Бела Вода) – Јужни ветар (Избеница) – 5:0;

Другари (Трешњевица) – Х (Варварин) – 6:2;

Луис (Обреж) – Генц (Обреж) – 10:0;

02.12.2018. (недеља) 5. дан турнира – резултати

Пионири: Пуноглавци (Варварин) – ОФК Орашје – 2:0;

Ванземаљци (Варварин) – Обреж сити – 5:2;

Ветерани: Ђукић Комерц (Варварин) – ФК Борац (Г.Катун) – 9:1;

Сениори: Сјај Кочинац (Параћин) – Александрино (Својново) – 8:5,

01.12.2018. (субота) 4. дан турнира – резултати

Пионири: ФК Иствич (Варварин) – Драги Макић (Бошњане) – 4:5;

Кадети: Цар Лазар (КШ) – Отписани (Варварин) – 14:3;

ОФК Орашје – Хајнекен (Мареново) – 0:5;

Ветерани: Економац (КШ) – Генерација (Мареново) – 13:3.

30.11.2018. (петак) 3. дан турнира – резултати

Сениори: Парк 037 (Варварин) – Нафта пром (Бела Вода) – 9:3;

Мехурићи (Бошњане) – Јужни ветар (Избеница) – 1:3.

29.11.2018. (четвртак) 2. дан турнира – резултати

Пионири: Ванземаљци (Варварин) – ОФК Орашје – 1:1;

Ветерани: Шелић (Варварин) – ФК Борац (Г.Катун) – 9:1;

Сениори: Другари (Трешњевица) – Луис (Обреж) – 2:6;

Х (Варварин) – Генц (Обреж) – 2:2.

27.11.2018. (уторак) 1. дан турнира – резултати

Пионири: ФК Иствич (Варварин) – Обреж сити (Обреж) – 3:3;

Кадети: Отписани (Варварин) – ФК Борац (Г. Катун) – 2:5.

 

avatar
  Претплати се  
Обавести ме о