Распоред утакмица и табеле по групама – Новогодишњи турнир у футсалу “Варварин 2018”

12.12.2018. (среда) 13. дан турнира – најава

Пионири: Ванземаљци (Варварин) – Драги Макић (Бошњане) – 6:6;

Ветерани: Ђукић Комерц (Варварин) – ФК Јухор (Обреж) – 3:0;

ФК Борац (Г.Катун) – Економац (Обреж) – 2:5;

Сениори: Јужни ветар (Избеница) – Парк 037 (Појате) – 2:4;

13.12.2018. (четвртак) 14. дан турнира – најава

Пионири: Пуноглавци (Варварин) – ФК Иствич (Варварин) – 4:4;

ОФК Орашје – Драги Макић (Бошњане) – 2:7;

Ветерани: Ђукић Комерц (Варварин) – Генерација (Мареново) – 3:0;

Сениори четвртфинале: Александрино (Својново) – Јужни ветар (Избеница) – 6:5;

14.12.2018. (петак) 15. дан турнира – најава

Пионири: Обреж сити – Драги Макић (Бошњане) – 19:00;

Кадети: ФК Борац (Г.Катун) – ОФК Орашје – 20:00;

Ветерани: Генерација (Мареново) – ФК Јухор (Обреж) – 21:00;

Сениори: Луис (Обреж) – Нафта Пром (Бела Вода) – 22:00;

ПИОНИРИ:

Група А:

Р.Б.Назив екипеОдиграноДато головаПримљено гол.Гол разликаБодови
1.ОФК Ванземаљци (Варварин)52212+1011
2.Драги Макић (Бошњане)52418+610
3.Пуноглавци (Варварин)51213-17
4.Цар Лазар (Крушевац)2115+66
5.ФК Иствич (Варварин)51918+15
6.Обреж сити4818-101
7.ОФК Орашје4416-121

КАДЕТИ:

Група А:

Р.Б.Назив екипеОдиграноДато головаПримљено гол.Гол разликаБодови
1.Хајнекен (Мареново)260+66
2.Цар Лазар (Крушевац)2144+103
3.ФК Борац (Горњи Катун)152+33
4.ОФК Орашје2611-51
5.Отписани (Варварин)31125-141

СЕНИОРИ:

Група А:

Р.Б.Назив екипеОдиграноДато головаПримљено гол.Гол разликаБодови
1.Луис (Обреж)3233+209
2.Другари (Трешњевица)3131304
3.Генц (Обреж)3715-82
4.Х (Варварин)3515-101

Група Б:

Р.Б.Назив екипеОдиграноДато головаПримљено гол.Гол разликаБодови
1.Парк 037 (Појате)3249+159
2.Нафта пром (Бела Вода)31113-14
3.Јужни ветар (Избеница)3510-53
4.Мехурићи (Бошњане)3817-91

Група Ц:

Р.Б.Назив екипеОдиграноДато головаПримљено гол.Гол разликаБодови
1.Сјај Кочинац (Параћин)185+33
2.Александрино (Својново)28803
3.ФК Борац (Горњи Катун)103-30

ВЕТЕРАНИ:

Група А:

Р.Б.Назив екипеОдиграноДато головаПримљено гол.Гол разликаБодови
1.Шелић (Варварин)5326+2615
2.Економац (Крушевац)52510+1510
3.Ђукић Комерц (Варварин)5188+1010
4.Генерација (Мареново)41024-143
5.ФК Борац (Г.Катун)5928-193
6.ФК Јухор (Обреж)4018-180

15.12.2018. (субота) 16. дан турнира – најава

Пионири: ОФК Орашје – Цар Лазар (КШ) – 16:00;

Кадети: Цар Лазар (КШ) – ФК Борац (Г.Катун) – 17:00;

Пионири: Ванземаљци (Варварин) – Цар Лазар (КШ) – 18:00;

Кадети: Хајнекен (Мареново) – Отписани (Варварин) – 19:00;

Сениори: Парк 037 (Појате) – Другари (Трешњевица) – 20:00.

16.12.2018. (недеља) 17. дан турнира – најава

Кадети: Хајнекен (Мареново) – ФК Борац (Г.Катун) – 16:00;

Пионири: Пуноглавци (Варварин) – Цар Лазар (КШ) – 17:00;

Обреж сити – ОФК Орашје – 18:00;

ФК Иствич (Варварин) – Цар Лазар (КШ) – 19:00;

Сениори: Сјај Кочинац (Параћин) – Генц (Обреж) – 20:00;

 

10.12.2018. (понедељак) 12. дан турнира – резултати

Пионири: ФК Иствич (Варварин) – ОФК Орашје – 6:1;

Пуноглавци (Варварин) – Ванземаљци (Варварин) – 1:5;

Ветерани: ФК Јухор (Обреж) – ФК Борац (Г.Катун) – 0:3;

Сениори: Мехурићи (Бошњане) – Нафта Пром (Бела Вода) – 3:3.

 

08.12.2018. (субота) 11. дан турнира – резултати

Пионири: Обреж сити – Цар Лазар (КШ) – 2:5;

Кадети: Хајнекен (Мареново) – Цар Лазар (КШ) – 1:0;

Пионири: Цар Лазар (КШ) – Драги Макић (Бошњане) – 6:3;

Кадети: ОФК Орашје – Цар Лазар (КШ) – 2:3;

Ветерани: Економац (КШ) – Шелић (Варварин) – 2:3;

Сениори: Луис (Обреж) – Х (Варварин) – 7:1.

07.12.2018. (петак) 10. дан турнира – резултати

Кадети: Отписани (Варварин) – ОФК Орашје – 6:6;

Ветерани: Ђукић Комерц (Варварин) – Шелић (Варварин) – 1:5

Сениори: Генц (Обреж) – Другари (Трешњевица) – 5:5

06.12.2018. (четвртак) 9. дан турнира – резултати

Пионири: Обреж сити – Пуноглавци (Варварин) – 1:5;

Ветерани: ФК Јухор (Обреж) – Економац (КШ) – 0:3;

Генерација (Мареново) – ФК Борац (Г.Катун) – 5:2.

05.12.2018. (среда) 8. дан турнира – резултати

Пионири: Драги Макић (Бошњане) – Пуноглавци (Варварин) – 3:0;

Ветерани: Ђукић Комерц (Варварин) – Економац (КШ) – 2:2;

Шелић (Варварин) – ФК Јухор (Обреж) – 9:0;

Сениори: Парк 037 (Појате) – Мехурићи (Бошњане) – 11:4.

04.12.2018. (уторак) 7. дан турнира – резултати

Пионири: ФК Иствич (Варварин) – Ванземаљци (Варварин) – 2:5;

Ветерани: Генерација (Мареново) – Шелић (Варварин) – 2:6;

Сениори: Александрино (Својново) – ФК Борац (Г.Катун) – 3:0 (није одиграна)

03.12.2018. (понедељак) 6. дан турнира – резултати

Ветерани: ФК Јухор (Обреж) – Економац (КШ) – одложена

Сениори: Нафта пром (Бела Вода) – Јужни ветар (Избеница) – 5:0;

Другари (Трешњевица) – Х (Варварин) – 6:2;

Луис (Обреж) – Генц (Обреж) – 10:0;

02.12.2018. (недеља) 5. дан турнира – резултати

Пионири: Пуноглавци (Варварин) – ОФК Орашје – 2:0;

Ванземаљци (Варварин) – Обреж сити – 5:2;

Ветерани: Ђукић Комерц (Варварин) – ФК Борац (Г.Катун) – 9:1;

Сениори: Сјај Кочинац (Параћин) – Александрино (Својново) – 8:5,

01.12.2018. (субота) 4. дан турнира – резултати

Пионири: ФК Иствич (Варварин) – Драги Макић (Бошњане) – 4:5;

Кадети: Цар Лазар (КШ) – Отписани (Варварин) – 14:3;

ОФК Орашје – Хајнекен (Мареново) – 0:5;

Ветерани: Економац (КШ) – Генерација (Мареново) – 13:3.

30.11.2018. (петак) 3. дан турнира – резултати

Сениори: Парк 037 (Варварин) – Нафта пром (Бела Вода) – 9:3;

Мехурићи (Бошњане) – Јужни ветар (Избеница) – 1:3.

29.11.2018. (четвртак) 2. дан турнира – резултати

Пионири: Ванземаљци (Варварин) – ОФК Орашје – 1:1;

Ветерани: Шелић (Варварин) – ФК Борац (Г.Катун) – 9:1;

Сениори: Другари (Трешњевица) – Луис (Обреж) – 2:6;

Х (Варварин) – Генц (Обреж) – 2:2.

27.11.2018. (уторак) 1. дан турнира – резултати

Пионири: ФК Иствич (Варварин) – Обреж сити (Обреж) – 3:3;

Кадети: Отписани (Варварин) – ФК Борац (Г. Катун) – 2:5.

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *