Categories: Спорт

Стартовала Општинска лига Варварин, овог викенда два комшијска дербија, у Маренову и Орашју

Прошлог викенда стартовало је фудбалско првенство Општинске лиге Варварин-Ћићевац која ове сезоне броји осам клубова, шест са територије општине Варварин и два са територије општине Ћићевац.

За титулу првака Општинске лиге Варварин-Ћићевац ове године бориће се ФК Млади Радник (Бачина), ОФК Орашје, ФК Рубин (Залоговац), ОФК Мареново, ФК Парцане, ФК Велика Морава (С. Варварин), ФК Костреж и ФК Плочник. Већ су одигране прве две утакмице 1. кола где је Велика Морава славила над Орашјем са 4:2, а Млади Радник над Градцем 4:1.

ОФК Орашје

Ове суботе, у оквиру 2. кола ОЛВЋ на програму су и два комшијска дербија, у првом ОФК Мареново на свом терену дочекује екипу Рубина (14:00h), Парцане се за бодове бори са Великом Моравом (16:00h), док се други комшијски дерби игра у недељу у Орашју где ће истоимена екипа угостити комшије из Бачине, екипу Младог Радника (15:00h).

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Спорт

Напредак добио озбиљно појачање у дефанзиви, Стефан Хајдин слетео у чарапанско јато

Напредак је добио озбиљно појачање за наредну сезону у Супер лиги Србије. У Моравске Топлице…

Опширније
Categories Спорт

Реми са Вардаром: Напредак одиграо прву контролну утакмицу на припремама у Словенији

Напредак је на првој контролној утакмици на припремама у Словенији одиграо нерешено – 2:2 са…

Опширније
Categories Спорт

Александар Лутовац потписао за Напредак

Напредак је започео припреме у Словенији – у старо добро место Моравске Топлице. Из дежеле…

Опширније