Темнић 1924 ремизирао са Цар Константином, у среду противник Раднички

Фудбалери Темнића 1924 ремизирали су са 2:2 (1:2) на Бубњу у утакмици 27. кола Српске лиге Исток са нишким Цар Константином. До нова три бода Варваринце је делило само пар минута, али овог пута морали су да се задовоље и са једним што је искористио пиротски Раднички и побегао на пет бодова предности.

У дуелу другопласиране и четвртопласиране екипе на табели Нишлије су прве дошле до вођства већ у 4. минуту игре преко Лазаревића, да би гости дванаест минута касније, у 16. минуту, преко Вукајловића изједначили.

До преокрета долази при самом крају првог полувремена поготком Андрије Радовановића у 44. минуту, док у другом полувремену Варваринци пропуштају неколико одличних прилика да повећају резултат, што домаћин користи и долази до изједначења у 88. минуту преко Вељковића.

После 27. одиграних утакмица у овој сезони Српске лиге Исток Темнић 1924 је на другој позицији са 64 бодова, пет мање од првопласиране екипе Радничког из Пирота. На трећој позицији налази се Јагодина, а затим следи Цар Константин. На зачељу табеле налазе се Пуковац са 13, Јединство из Параћина са 18 и Ртањ и Раднички из Свилајнца са по 24 бодова.

Ванредно 28. коло Српске лиге Исток играће се већ у среду 08. маја, а Варваринци ће том приликом угостити екипу Радничког из Свилајнца.