Трајал победио екипу Златибора у Чајетини

У утакмици 19. кола Прве лиге Србије фудбалери Трајала победили су екипу Златибора резултатом 2:1. Утакмица је требало де се одигра у недељу, али је одложена због магле. Голове за Трајал постигао је Митар Радивојевић у 8. и 10. минуту, а једини гол за Златибор дао је Михаило Илић у 31. минуту игре.

Трајал је у оптимистичком расположењу стигао у Чајетину, јер је желео победу за продор у зону плеј офа, па су му бодови били императив. Са овом победом Крушевљани су засели на седму позицију и са миром чекају наставак такмичења у пролећној сезони.

Трајал је у узлазној форми, победио је на четири од последњих пет утакмица. Пре Златибора пред Гумарима су оружје положили Лозница (1:0), Рад (2:1) и Железничар (1:0), а поражени су само на гостовању лидеру ИМТ-у на Новом Београду (3:2).

Златибор има само један тријумф на последњих 13 мечева, доживео је осам пораза и заузима последње, 16. место на табели са само 15 бодова. ИМТ ће презимити на челној позицији са 43 бода, испред Графичара и Железничара, који су освојили по 37.