Трајал прокоцкао победу против Јединства са Уба

Утакмицом Трајал – Јединство са Уба окончано је седмо коло Прве лиге Србије. Трајал је у судијској надокнади изгубио два бода, јер су гости успели да изједначе на 2: 2. Гумари су на стадиону “Младост”, пред својим навијачима, испустили већ виђену победу и тако је трећа победа у сезони одложена за наредну прилику.

Трајал је био бољи тим током целе утакмице, пропуштао је изгледне шансе у првом полувремену, а онда је уследила казна, како то обично бива у фудбалу. Убљани су успели да поведу у 57. минуту егзекуцијом Карикарија. Андрија Фратровић је резултат вратио у егал (1:1) у 65. минуту, а у 85. минуту домаћин је заслужено дошао у вођство. Милисављевић је лепо центрирао, а Андрић је захватио лопту и несрећно савладао свог голмана.

У самом финишу утакмице, у судијској надокнади Филип Аврић је био прецизан и однео бод (2:2) певајући за Уб, а гумарима је остало да тугују и да жале за два изгубљена бода, која би их попела на табели. Трајал је сада на десетом месту на табели са седам бодова, а у наредном колу гостује лидеру – РФК Графичару у Београду, који не зна за пораз и чврсто држи кормило Прве лиге Србије.