Categories: Политика

Уношењем бадњака варварински напредњаци обележили Бадњи дан

Традиционалним уношењем бадњака у просторије Општинског одбора Српске напредне странке (СНС) обележен је Бадњи дан. Бадњак је у просторије странке унео потпредседник Општинског одбора СНС Варварин Александар Павић, који је свим грађанима пожелео добро здравље и да им најрадоснији хришћански празник Божић донесе љубав, здравље, срећу и успехе на свим пољима.

“Свим грађанима општине Варварин и свим напредњацима желим да у миру и благостању проведу Божић, са својим породицама и да им најрадоснији хришћански празник донесе, пре свега, највише здравља и љубави, али и среће и успеха како на приватном тако и на пословном плану. Желим вам све најлепше у години која је дошла, са поздравом Мир Божији, Христос се роди”, поручио је Павић.

Уношењу Бадњака присуствовали су председница Општинског одбора др Виолета Лутовац Ђурђевић, као и чланови и функционери странке

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Главни и одговорни уредник портала.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Политика

Заказана XVIII седница Скупштине општине Варварин, комуналне услуге и планови за 2026. годину пред одборницима

Председник Скупштине општине Варварин Саша Живадиновић сазвао је XVIII седницу локалног парламента у овом сазиву,…

Опширније
Categories Политика

Одлуке од значаја за функционисање општине Варварин на 33. седници Општинског већа

Општинско веће општине Варварин одржало је 33. седницу на чијем дневном реду су се нашле…

Опширније
Categories Политика

Пуна сала и празнична атмосфера: Општински одбор СНС Варварин прославио Српску Нову годину

У организацији Општинског одбора Српске напредне странке (СНС), у Варварину је уприличена свечана прослава Српске…

Опширније