Велики бродолом Чарапана! Напредак изгубио од Радничког из Ниша са 4:0

Напредак наставља са катастрофалним издањима у плеј – офу Супер лиге Србије. После пораза од Војводине у Новом Саду, уследио је прави бродолом на стадиону “Младост” у Крушевцу. Раднички из Ниша је био више него убедљив у граду под Багдалом и славио са чак 4:0.

Агонија је почела већ у 12. минуту, пошто је капитен Саша Марјановић скривио једанаестерац. Голман Васиљевић је “прочитао” извођача најстрожије казне Арсића, али ипак није успео да одбрани снажан и прецизан ударац. Други гол је постигнут већ у 25. минуту. Месаровић је преварио Стефана Јовановића и шутирао ка голу Напретка, а на путу ка мрежи лопта је закачила Мршића и ушла у гол. Тако је несрећни дефанзивац на другој узастопној утакмици постигао аутогол. У финишу првог полувремена Ђорђе Јовановић је матирао Дујмовића, али је претходно Ален Мелуновић био у офсајду, па је погодак оправдано поништен, после провере у ВАР соби.

На почетку другог дела утакмице и Митровић се уписао у листу стрелаца, па је практично утакмица била решена. Пулени тренера Зорана Милинковића су се пробудили после трећег гола Нишлија, али нису ништа урадили конкретно.

Којчић је у 77. минуту зарадио црвени картон, због недозвољеног прекршаја, јер је Томић имао отворен пут ка голу Чарапана. Неспретном интервенцијом у финишу, после Аксентијевићевог убацивања лопте са десне стране, Миловановић је неспретно интервенисао и комплетирао тријумф Мераклија и комплетирао велику бламажу која се одавно не памти.

Коначно, Напредак – Раднички (Ниш) 0:4.