Владимир Гаћиновић дебитовао катастрофалним поразом у Крушевцу од ИМТ-а: Велика брука Чарапана

Напредак је на свом стадиону изгубио од новајлије у Суперлиги Србије – екипе ИМТ са чак 4:0. После Железничара из Панчева, Напредак је на свом терену изгубио и од другог новајлије у Суперлиги – екипе ИМТ са Новог Београда. Гости са Новог Београда су заслужено однели сва три бода из града под Багдалом и то у режији браће Луковић – Луке и Милоша, који су постигли по два гола.

По Чарапане је лоше кренуло од самог старта утакмице, после центаршута са десне стране, већ у петом минуту затресла се мрежа голмана Савића,  а у 29. предност гостију је дуплирана – 0:2. У другом полувремену Напретковци су кренули нешто агресивније, али без ефекта. Београдски “трактористи” су успешно бранили свој гол и чекали прилику да из брзих контранапада угрозе гол домаћина.

У 66. минуту Чарапани су тражили да ми се досуди пенал. Рекламирали су Крушевљани играње руком у шеснаестерцу Гордића, али није се огласила пиштаљка судије Радаковића. Милош Луковић је, само четири минута касније, успешно избегао офсајд замку, поново је одреаговао маестрално и матирао голмана Савића за високо вођство ИМТ од 3:0. Судбину Напретка запечатио је Лука Луковић у 74. минуту, по други пут се уписао у листу стрелаца и то је био коначни исход утакмице – 4:0 за ИМТ.

Браћа Луковић су јунаци утакмице и заслужено су ушли у Тим кола Суперлиге Србије.