Categories: Туризам

Врњачка Бања савршен спој одмора, добре енергије и врхунског провода

За све који новогодишње празнике желе да проведу у атмосфери празничне магије, Врњачка Бања и ове године нуди јединствен доживљај, а СБ “Меркур” доноси атрактивне новогодишње пакете креиране тако да обједине одмор, добру забаву и врхунски релакс програм. Централни догађај празничног боравка у “Меркуру” биће свечана новогодишња вечера и реприза, уз богат мени који комбинује националнеи Интернационалне специјалитете, као и all inclusive понуду најквалитетнијих домаћих пића.

Уз врхунску угоститељску услугу, “Меркуров” ресторан током новогодишњих дана биће обогаћен свечаном, топлом и празничном атмосфером, а иста пажња и посвећеност биће посвећена и храни током свих празничних дана. За добру забаву ове године задужен је Баракуда бенд, препознатљив по свом енергичном наступу, јединственим аранжманима и богатом репертоару.

На самом дочеку биће организована и традиционална наградна игра са вредним поклонима чиме “Меркур” своје госте уводи у Нову годину на најлепши начин уз даривање, изненађења и добру атмосферу. Госте, након прославе, у собама очекује пажљиво припремљена корпица воћа, као мали знак добродошлице на почетку 2026. године.

Да би гости током празника уживали у дружењу и доброј забави потребно је и да се добро одморе! Зато новогодишњи аранжмани укључују коришћење базена са минералном водом, као и сауна парка, ђакузија и хидромасаже у Аква центру. Предност Аква центра је што сви гости могу лифтом, директно из своје собе да дођу до овог релакс дела, у својим баде мантилима.

Смештај у “Меркуру” је у самом центру Врњачке Бање, у модерним собама и апартманима, који омогућавају потпуни комфор за парове, друштва и породице. Посебна погодност односи се на смештај у 1/1 собама с обзиром да су ценовно најатрактивније. За све оне који путују у друштву, али ипак желе интиму сопствене одвојене собе, као и за оне који су се накнадно прикључили већ организованој екипи – смештај у 1/1 соби у “Меркуру” је савршена опција.

За све госте који током празника бораве у Врњачкој Бањи – у приватном смештају, апартманима, као и за бањчане и посетиоце из окружења – “Меркур” нуди могућност организованог дочека Нове године, као и репризе. Врњачка Бања у празничне дане изгледа као права зимска бајка – украшени паркови и шеталиште.

“Меркур”, смештен у самом центру бање, омогућава гостима да током боравка уживају у свим атрактивностима саме дестинације.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Новинар и публициста, сарадник портала за подручје општине Трстеник од 2016. године.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Туризам

Јачање регионалне сарадње и пословних веза: СБ “Меркур” на Пословном форуму “Србија – Северна Македонија”

Пословни форум Србија – Северна Македонија, одржан 3. децембра у Скопљу, окупио је више од…

Опширније
Categories Туризам

Туристичка организација Крушевац на сајму у Солуну: Представљање туристичких потенцијала и договор о унапређењу сарадње

Један од најзначајнијих међународних сајмова туризма у овом делу Европе – 40. јубиларни сајам “Philoxenia…

Опширније
Categories Туризам

Специјална болница “Меркур” представила бањски туризам на “Tirana International Fair 2025”

На националном штанду Србије, тим Специјалне болнице “Меркур” представио је своје услуге у области бањског…

Опширније