Categories: Спорт

Победа Трстеничана у зауставном времену

Пред око 500 гледалаца на стадиону крај Мораве до краја неизвестан фудбалски меч, у оквиру 5. кола Зоне “Запад” одиграли су домаћи Трстеник ППТ и гостујућа екипа Темнића 1924 из Варварина. Резултат 2:1 за домаће, полувреме 1:0.

Утакмица динамична, напета, изједначена, једни и други желели су победу. Овај сусрет је водио главни судија Митар Кликовац из Ниша са помоћницима Лазаром Николићем и Миливојем Дончићем. Делегат и контролор је био Слађан Рајковић из Крушевца.

У вођство су први дошли домаћи у 16. минуту, стрелац је био Константин Петковић за 1:0, онда је досуђени једанаестерац у 83. минуту за Трстеничане промашио Бранко Милосављевић, после чега је уследила казна изједначујућим поготком гостију у 90. минуту, стрелац Борис Ахмети. У продужетку утакмице домаћи играч Бранко Милосављевић се искупио за промашени пенал и поготком донео свом тиму победу 2:1.

После 5. одиграног кола гости су на 6. месту табеле са 9 бодова, а Трстеничани са истим бројем бодова на 7. месту. У наредном колу Трстеник ППТ гостује у Седлару код екипе Младог борца, а Варваринци кући дочекују екипу Жупе из Александровца.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Новинар и публициста, сарадник портала за подручје општине Трстеник од 2016. године.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Спорт

Напредак победио екипу Железничара, коначно стигла чарапанска победа

Напредак је на свом терену победио екипу Железничара из Панчева са 2:1. Напредак се од…

Опширније
Categories Спорт

Злато и бронза за каратисте “Прве петолетке”

Трстенички Карате клуб “Прва петолетка” остварио је изузетан успех на међународном такмичењу, где су њихови…

Опширније
Categories Спорт

Напредак дочекује екипу Железничара у недељу у Крушевцу

Напредак у недељу (13 часова) дочекује Железничар из Панчева. Ривал Чарапанима је на четвртом месту…

Опширније