Чарапани успешни у Куршумлији, Драгиша Јаковљевић најбољи сениор на турниру

Кик боксери “Цар Лазара” освојили су 9 медаља на првенству централне Србије одржаном у Куршумлији протеклог викенда.

Крушевачки кик боксери остварили су још један сјајан резултат на првенству централне Србије и у Лазарев град се враћају са 9освојених медаља. Златне медаље освојили су Драгиша Јаковљевић, Давид Милосављевић, Војин Радовановић и Александар Максимовић. Сребра су припала Стојану Луковићу, Наталији Кљајић и Невени Васиљевић, док су бронзана одличја освојили Јаков Миловановић и Виктор Дашић.

Драгиша Јаковљевић, који је до златне медаље дошао са три убедљиве победе, понео је епитет најбољег сениора на турниру.

Одлични резултати кик боксера из Крушевца награђени су признањем по завршетку првенства у Куршумлији када је борцима “Цар Лазара”, у конкуренцији 26 екипа, додељен пехар за освојено друго место у 2022. години.