Дубљани се реванширали Рујишнику за прошлогодишњи пораз

Иако су капи кише на почетку сусрета наговештавале веће падавине, то се није догодило и сусрет у Дубљу између домаћег Каменорезца 76 и гостујуће екипе Рујишника одигран је без падавина. Терен је био блатњав и џомбаст, али су се играчи ипак некако сналазили и приказали фер и коректну игру. Домаћи су били за нијансу бољи и успели да се победом од 3:0 реванширају Рујишнику за прошлогодишњи пораз истим резултатом.

Сусрет је пратило 50 гледалаца, а водио га је главни судија Марко Спасојевић, уз асистенцију својих колега са леве и десне стране терена Данијела Тодоровића и Мирка Карића, док је дужност делегата професионално одрадио Драган Васиљевић.

У већем делу сусрета игра је била изједначена са шансама обеју екипа, домаћи су после једне лепе акције погодком Владимира Јанковића у 8. минуту дошли у вођство од 1:0 са којим је завршено прво полувреме. У наставку иста слика, пожртвована борба играча на терену, а тек у финишу утакмице дубљани повећавају своје вођство у 79. минуту погодком Николе Петрашиновића да би у 81. минуту постигли коначан резултат 3:0 захваљујући Игору Срејићу.

Ово је уједно био и последњи наступ дубљана на свом терену јер у наредном колу гостују код екипе Борјак 2013 у Округлици, па следи пауза, а онда исто тако првенство завршавају гостовањима. И ову утакмицу Каменорезац 76 играо је без тројице стандардних играча међу којима је и најбољи стрелац Дарко Благојевић, који због повреде руке није наступао у три сусрета.

Уз Управу клуба, тренере бивше играче дубљана Љубишу Видаковића и Верољуба Срејића, треба свакако истаћи досадашњи учинак секретара ФК Каменорезац 76 Дејана Петрашиновића, који је дао велики допринос да екипа постигне солидан успех у овом нижеразредном такмичењу ОФЛ Трстеник.