Categories: Туризам

Манифестација “Левачка кока” 29. јула у Драгову код Рековца

У организацији Удружења грађана “Лепота Левча”, у суботу 29. јула 2023. године са почетком у 10 часова, у Драгову код Рековца, одржаће се 2. по реду, јединствена у Србији, гастрономско – туристичка манифестација “Левачка кока”.

Почетак такмичења у припремању роловане пилетине испод сача заказан је за 10 часова, оцењивање узорака хране биће обављено у 15 часова, а у вечерњим сатима посетиоци ће моћи да уживају у наступу естрадног уметника Љубе Лукића.

Поред кулинарског дела, учесници ове манифестације такмичиће се и у надвлачењу конопца, надвлачењу на штап, обарању руку жена, а награде ће добити и највеселија и најудаљенија екипа.

За све додатне информације заинтересовани могу контактирати организаторе на бројеве телефона: 062/8170-097 и 062/9641-828.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Туризам

7. Дани бербе и кулинарски сајам у Бачини 19. октобра

У организацији Општинске библиотеке Варварин, Удружења “Долина Бачине” и винарије “Бачина вино”, 19. октобра 2025.…

Опширније
Categories Туризам

Очување обичаја и наслеђа у центру пажње XIV Етно-фестивала

XIV Етно-фестивал у Варварину окупио је ове године више од 70 излагача из општине Варварин,…

Опширније
Categories Туризам

XIV Етно-фестивал 21. септембра у Пешачкој зони у Варварину

Поводом обележавања Дана општине и 215. годишњице Варваринске битке, Општина Варварин припремила је низ културних…

Опширније