Одиграно 1. Коло Општинске лиге Варварин

Фудбалери Фудбалског клуба Мареново победили су као домаћини у дербију Општинске лиге екипу ФК Парцане резултатом 4:1 (2:1). За Мареново три поготка постигао је Анђелковић у 15. 35. и 70. минуту и Петковић у 61. минуту, док је једини погодак за Парцане постигао Урошевић у 41. минуту.

У осталим утакмицама одиграним овог викенда, Костреж из Ћићевца савладао је екипу Градца из Плочника резултатом 3:1, док је Младост из Тољевца као гост надиграо Велику Мораву из Села Варварина (2:0) . И ФК Ушће из Сталаћа славило је у Орашју против ОФК Орашја резултатом 2:1.

У наредном колу Младост гостује Градцу у Плочнику, Ушће у Сталаћу очекује Велику Мораву, Парцане екипу ОФК Орашја, док Мареново игра против Кострежа у Ћићевцу. Утакмице 2. Кола Општинске лиге Варварин играју се у суботу и недељу, 24. и 25. септембра у 15:30.

One thought on “Одиграно 1. Коло Општинске лиге Варварин

1. Zasto fk “Velika Morava” koja je bila domacin utakmice, nije mogla da ugosti ekipu iz Toljevca na stadionu fk “Temnic”, nego je kao domacin odigrali utakmicu u Toljevcu
    Da li je kriv savez ili predsednik fk “Temnic”-a?