Одиграно 12. коло Општинске лиге Варварин

У суботу и недељу одиграно је 12. коло Општинске лиге Варварин. ФК Мареново и ФК Ушће освојили су по три нова бода, у Ћићевцу у мечу између домаћег Кострежа и екипе Младости из Тољевца резултат је био нерешен, док је ОФК Орашје било слободно у овом колу.

ФК Мареново је освојило три бода захваљујући службеном резултату од 3:0 из разлога што су гостујући играчи ФК “Велика Морава” из Село Варварина напустили терен после пола сата игре. Иначе, ФК Мареново је до прекида водило са резултатом 2:0.

Детаљ са утакмице ФК Парцане – ФК Ушће

ФК Ушће, у гостима екипи из Парцана, освојило је сва три бода победом од 2:0 и то погодцима у 11. минуту првог полувремена и у надокнади времена на самом крају меча, док су у Ћићевцу домаћи Костреж и Младост из Тољевца поделили бодове, тако да је утакмица завршена резултатом 0:0.