Пала и Бежанија под Багдалом, нова три бода за Темнић 1924

У мечу 3. кола Прве лиге Србије, на стадиону “Радомир Мићић Миче” у Крушевцу, одлична екипа Темнића 1924 савладала је Бежанију и донела у Варварин нова три бода. Варваринци су повели у 23. минуту меча поготком Предрага Луке, а после одличног шута Зорана Марушића на гол гостију са Бежанијске косе, па се на паузу отишло са резултатом од 1:0 за домаћи тим.

На почетку другог полувремена, у 56. минуту, грешку домаће одбране користи Александар Десанчић и тад долази до изједначења, да би после само петнаестак минута игре, у 70. минуту, екипа Темнића 1924 поново дошла у вођство, овог пута поготком Стефана Сибиновића.

У наставку утакмице долази до пар шанси и за домаће и за госте, тако да у 83. минуту Сибиновић шаље лопту ка Лазаревском који је прослеђује Марушићу, али лопта том приликом удара у ногу играча Бежаније Смиљанића и завршава у мрежу гостију са Бежанијске косе за коначни резултат од 3:1.

После 3. кола, Темнић 1924 заузима 5 место на табели ПЛС са 6 бодова, а већ следећег викенда гостује екипи Динама у Врању која је данас поражена од ужичке Слободе минималним резултатом од 1:0.

На конференцији за новинаре одржаној одмах после утакмице, шеф стручног штаба Темнића 1924 Радмило Јовановић подсетио је да има поверења у своје играче и додао да је данас варваринског прволигаша интересовао само резултат најавивши још добрих резултата у наредном периоду.