Први бодови за Каменорезац 76 на домаћем терену

Почело је и такмичење у најнижем рангу, тако да су се у првом првенственом колу Општинске лиге Трстеник, на игралишту у Дубљу, састали домаћи Каменорезац 76 и екипа Омладинца из Оџака где су победили Дубљани резултатом 3:0 (1:0).

Током целог сусрета играчи су по џомбастом терену приказали лошу игру са много грешака и пропуштених шанси. Домаћи су дошли у вођство у 20. минуту погодком Николе Петрашиновића па се са овим резултатом отишло на одмор. У наставку утакмице отворена и, на моменте, оштрија игра, па је главни судија Марко Спасојевић оправдано показао жуте картоне једном домаћем и једном гостујућем играчу.

Неефикасност је резултирала и нервозом појединих играча тако да су искључења због грубих старова зарадили један домаћи и један гостујући играч. Главном судији помагали су једна дама Тијана Радосављевић и Никола Трипковић, док је дужност делегата професионално обавио искусни судија и спортски радник Слободан Обрадовић.

Двоструки стрелац на овом мечу и најбољи стрелац у прошлом првенству у екипи Каменорезца 76 Дарко Благојевић постигао је поготке у 65. и 75. минуту сусрета и над њим је у шеснаестерцу Оџачана направљен прекршај, али из пенала Никола Ђукић није био прецизан и остало је 3:0 за домаће.

Дубљани наредно коло гостују у Осаоници код екипе Стара Чаршија, а тренери Љубиша Видаковић и Верољуб Срејић, као и играчи, очекују повољан резултат.