Слога из Ћићевца победом стартовала у Зони Запад

Фудбалери Слоге из Ћићевца, чланови Зоне Запад, по веома топлом и спарном времену, победом су стартовали у новој такмичарској сезони савладавши у гостима у Куршумлији домаћина екипу Косанице са резултатом 3:2 (3:1).

Ћићевчани су од самог почетка меча наметнули своју игру и повели у 2. минуту поготком Милановића, домаћини су у 12. минуту ипак успели да дођу до изједначења, али је Арсић поготцима у 28. и 29. минуту повећао предсност у корист Слоге и тако се отишло на одмор.

Домаћини су се “пробудили” тек у другом делу игре, тако да су до краја меча успели једино да ублаже пораз захваљујући Милићу који је мрежу гостију затресао у 76. минуту за коначних 3:2.

У осталим мечевима одиграним у суботу Бошњане је поражено у Деспотовцу од домаће Слоге са чак 7:0, СФС Борац из Параћина савладао је екипу Левча са 3:1, док су бруски Копаоник и Топличанин поделили бодове одигравши  1:1.