Темнић 1924 славио над Кушиљевом, наредног викенда противник Млади борац

Фудбалери Темнића 1924 су у трећем колу Зоне “Запад” на свом терену у Варварину славили над екипом Кушиљева (Свилајнац) и уписали нова три бода на табели, па тако након три дуела имају скор од две победе и једног пораза и заузимају четврто место. Прво полувреме завршено је без голова, а Варваринци су повели голом Виктора Петровића у 66. минуту. Милан Тодоровић је дуплирао предност поготком из слободног ударца у 77. минуту игре, док је коначан резултат од 3:0 поставио Владан Илић у 80. минуту сусрета.

У осталим утакмицама трећег кола Зоне “Запад” Морава 1918 је у Седлару славила над домаћим Младим борцем са 4:0, Трстеник ППТ је код куће савладао Младост из Јовца минималним резултатом од 1:0, Жупа је у Александровцу победила деспотовачку Слогу са 4:2, Левач је у Рековцу изгубио од Виноградара са 1:3, Орлови из јасенова славили су у гостима Благотину са 2:0, Јухор је у Главинцима победио екипу Мајдево – Купци са 5:0, док су у Ресавци Рембас и ОФК Лугомир поделили бодове завршивши меч резултатом 2:2.

На табели води Морава 1918 из Ћуприје са 9 бодова, колико има и Жупа, трећи је ОФК Лугомир са 7 бодова, Темнић 1924 четврти са 6, колико има и петопласирана екипа Трстеника ППТ. У наредном колу Варваринци дочекују на свом терену екипу Младог борца из Седлара.