Темнић 1924 славио против Радана после преокрета (ВИДЕО)

Фудбалери Темнића 1924 славили су данас у другом колу Српске лиге Исток, на свом терену против гостујуће екипе Радана из Лебана резултатом 3:1, после узбудљиве утакмице и преокрета у другом полувремену.

Варварински српсколигаш, чији је дрес у недељном сусрету бранило чак седам бонус играча, плус голман који је 1999. годиште, направио је невероватан преокрет у другом полувремену и на крају меча сва три бода оставио у Варварину.

Гости су повели у самом финишу првог полувремена, у 45. минуту и са резултатом 0:1 се отишло на паузу, да би се у наставку игре Варваринци разиграли и већ у 48. минуту штопер Темнића 1924 Делић (2001.) после шута из угла одлично прихвата лопту и шаље је иза леђа немоћног чувара мреже екипе из Лебана.

До преокрета долази у 56. минуту захваљујући Дејану Машићу, да би Петровић победу Темнића 1924 оверио у 90. минуту за коначних 3:1.

Наредног викенда Варваринци гостују екипи Дунава у Прахову, а после два одиграна кола, са три освојена бода, налазе се на 7. позицији на табели.

Резултати 2. кола Српске лиге Исток: Темнић 1924 – Радан 3:1; Моравац Орион – Будућност 1:0; Рембас – ГФК Дубочица 2:3; Трстеник ППТ – Јагодина 0:1; ОФК Синђелић – ОФК Топличанин 1:0; Тимочанин – Дунав 1:1; Власина – Цар Константин 4:0; Јединство (Б) – СФС Борац 1:1.