Утакмица решена у првом полувремену, Темнић 1924 бољи од Јединства (Б) (ВИДЕО)

У одложеном сусрету 29. кола Српске лиге Исток фудбалери Темнића 1924 славили су у Бошњацу против домаћег Јединства резултатом 3:2, а већ у недељу Варваринце очекује нови испит, дуел против екипе Радана из Лебана која се бори за опстанак у српсколигашком друштву.

Први до вођства стигли су домаћини у 15. минуту игре голом Милоша Марковића, а затим у офанзиву крећу Варваринци.  У 28. минуту Темнић 1924 доводи до изједначења млади Јован Милошевић, а затим у 37. минуту са беле тачке прецизан је био Душан Вукајловић за резултатски преокрет.

Гледаоци на стадиону Јединства до краја првог поувремена имали су прилике да виде још два поготка, прво Марко Миркаило у 42. минуту постиже трећи погодак за Темнић 1924, да би у истом минуту и екипа Јединства, преко Игора Алексова, успела да ублажи предност гостију.

После 29. одиграних мечева Темнић 1924 заузима другу позицију на табели Српске лиге Исток са 70 освојених бодова, 5 мање од првопласиране екипе пиротског Радничког, Цар Константин је трећи са 54, затим следе Јагодина са 52 и Будућност са 51 бодом.