Categories: Спорт

Напредак започео нови прелазни рок, Урош Љубомирац продужио уговор

Капитен Напретка Урош Љубомирац продужио је уговор са Чарапанима до краја сезоне, изјавила је Сања Милутиновић ПР менаџерка Клуба.

“Јесенас наш најстандарднији играч одиграо је 18 утакмица (једну прескочио због картона), постигао два гола, уз две асистенције. У првом делу шампионата доказао се као прави војник Клуба, максимални професионалац, одговарао на сваки захтев тренера, играо и на позицијама које му нису примарне, али – обављао поверени посао. За сада, познато је, Клуб се захвалио на сарадњи Парађини и Пејчићу, који јесенас нису изборили адекватан статус, а да ли ће бити још одлазака, неизвесно је. На мети многих клубова је наш млади репрезнтативац Немања Ђековић”, казала је госпођа Милутиновић.

Прелазни рок у Србији почиње 19. јанура и траје до 16. фебруара. У Напретку се надају да ће прва принова парафирати уговор са Крушевљанима до почетка припрема 9. јануара и да ће бити и нових придошлица.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Новинар и публициста, сарадник портала за подручје Расинског округа од 2021. године.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Спорт

Напредак на старту поражен од Јавора у Крушевцу: Ивањичани изули Чарапане

Напредак је на старту пролећног дела сезоне у Суперлиги Србије доживео пораз на свом терену…

Опширније
Categories Спорт

Напредак на старту пролећне сезоне дочекује Јавор: Протрести Јавор у борби за опстанак

Пролећна сезона у Суперлиги Србије наставља се у суботу, а Напредак дочекује Јавор из Ивањице.…

Опширније
Categories Спорт

Напредак у Турској поражен од Локомотиве из Пловдива: Чарапани изгубили утакмицу са Бугарима

Напредак је у последњој провери на припремама у Турској изгубио минималним резултатом – 0:1 од…

Опширније