Categories: Туризам

Фестивал пива на Багдали у петак и суботу

Ресторан Багдала, у сарадњи са најпознатијим српским пивским брендовима, у петак и суботу, 15. и 16. септембра, са почетком од 15:00, у својој Великој летњој башти по први пут организује манифестацију “Багдала Беер Фест”.

Уз велики избор лагер и премијум пива посетиоци ће у ова два дана имати прилике да уживају и у сјајном пратећем музичком програму у коме ће прве вечери наступити локални бенд “Дангубе”, у централном делу наступиће добро знани састав “Веселе осамдесете” из Крагујевца, а за журку, у нешто касније сате, побринуће се ДЈ Петровић Југославија.

Другог дана добра забава се наставља, а у поподневним часовима присутне ће забавити нове наде крушевачке сцене, бенд “Кени није мртав”, звезде вечери Црвени Картон, иначе један од најпопуларнијих бендова последњих година у Крушевцу, док је за крај планирана окопоноћна електронска журка уз чувеног ДЈ-а Фаxцоол-а.

“Чекамо вас на много пива, добрим кобајама и опасном звуку”, поручују организатори овог премијерног догађаја у Крушевцу и изражавају наду да ће ово бити почетак традиционалног годишњег окупљања овог типа, на врху брда Багдала изнад Крушевца.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Туризам

Краставац освојио жири: Џем који се памти на петој “Џемијади”

На платоу иза Дома културе у центру Обрежа одржана је пета по реду “Џемијада”, манифестација…

Опширније
Categories Туризам

Обреж спреман за пето издање “Џемијаде”

Традиционална манифестација “Џемијада”, која слави укусе домаћег џема, ове године биће одржана по пети пут…

Опширније
Categories Туризам

“Јеринин град” добија нови сјај: Општина Трстеник добила средства за уређење археолошког локалитета

Општина Трстеник добила је средства у износу од 6 милиона динара од Министарства туризма и…

Опширније