Фудбалери Напретка поражени од шампиона са 4:0

Напредак је у шестом колу плеј – офа Супер лиге Србије изгубио на свом терену од Црвене Звезде са 4:0. Београђани су повели већ у осмом минуту преко Кнежевића, који је недавно, на позајмицу, играо у Напретку. Голман Савић је добро бранио и није дозволио да гости стигну до убедљивије предности, у неколико наврата је одлично интервенисао.

Напретков чувар мреже је поново капитулирао при крају првог полувремена, када су фудбалери Црвене Звезде, прво Сремчевић, а потом и Катаи били егзекутори. У другом полувремену Крушевљани су били значајно ослабљени повредама Крстића и Маринковића, па нису успели да озбиљније угрозе гол шампиона. Чарапани нису успели да постигну чак ни почасни гол, али је зато Сремчевић постигао још један гол и поставио коначни резултат: 4:0 за државног првака.

У последњем колу шампионата Напредак гостује код ТСЦ-а, у Бачкој Тополи, а тачан термин одигравања те утакмице биће накнадно одређен.