После пораза у Параћину Трстеничани обрадовали своје навијаче

На стадиону крај Мораве домаћи ФК Трстеник ППТ, после боље и ефикасније игре, савладао је солидну екипу ФК Благотин из Пољне резултатом 3:0 (полувреме 2:0) у оквиру 20. првенственог кола “Зоне Запад”.

Била је ово занимљива утакмица, отворена игра уз доминацију домаћих играча. Трстеничани су дошли у вођство у 23 минуту, а погодак је постигао капитен Ненад Васић за 1:0. Други погодак постигао је искусни Владимир Вукадиновић у 40 минуту и то је уједно био и резултат првог полувремена.

У наставку готово иста игра са шансама без реализације, све до 48. минута утакмице када је тачку на овај сусрет ставио млади дебитант трстеничана Мартин Миросављевић.

После овог одиграног кола ФК Трстеник ППТ је и даље на четвртом месту табеле са 33 бода, док је ФК Благотин на деветом месту са 22 бода. У наредном 21 колу трстеничани гостују у Мајдеву, а Пољанци на свом терену дочекују последњепласирану екупу на табели, ФК Градина из Пејовца.

На крају поменимо и арбитре, сусрет је водио главни судија Стефан Вукмировић, са помоћницима Ненадом Божићем и Миливојем Дончићем. Делегат и контролор ове утакмице био је Бобан Милошевић. ФК Трстеник ППТ – ФК Благотин 3:0.