Први бодови за Трстеник ППТ у новом првенству Зоне Запад

Фудбалери Трстеника ППТ стартовали су победом од 3:0 у првом колу Зоне Запад савладавши новајлије у овој лиги , екипу Виноградара из Злегиња. Домаћи су доминирали на терену и није било дилеме да ли ће, по игри коју су пружили на терену, победити.

Прво полувреме завршено је вођством Трстеника ППТ захваљујући погодку Петра Аксентијевића у 27. минуту. У наставку иста игра, уз поновну доминацију Трстеничана. У 53. минуту утакмице новајлија у редовима Трстеничана Никола Миљковић, евро голом из слободног ударца, измамио је дуготрајан аплауз око 55 гледалаца на трибинама стадиона крај Мораве. Трећи погодак за коначних 3:0 постигао је агилни капитен домаћих Ненад Васић у 67. минуту.

У наредном колу Зоне Запад играће се комшијски дерби, Трстеничани одлазе у госте фудбалерима Жупе. Изабраници Милоша Милића очекују повољан резултат и у овом мечу.

Поменимо на крају и судије овог сусрета, главни је био Петар Милићевић из Крушевца са помоћницима, такође Крушевљанима, Марком Милићем и Живадином Николићем. Делегат и контролор ове утакмице био је Саша Радовановић из Параћина.