Подела бодова у комшијском дербију, Темнић 1924 и Слога играли 1:1

У другом колу Прве расинске окружне лиге ФК Темнић 1924 освојио је још један бод и другу позицију на табели, док је Бошњане претрпело и други пораз и налази се на зачељу табеле са 0 бодова.

Варваринци су у комшијском дербију у Ћићевцу поделили бодове са домаћом Слогом. До предности је Темнић 1924 дошао у 37. минуту првог полувремена, да би у самом финишу меча, у 90. минуту, домаћини изједначили и поставили коначан резултат 1:1 (0:1).

У Бошњану је славила екипа ФК Дедине и за Крушевац однела сва три гола у дуелу чији је коначни резултат био 2:3 (1:2), тако да су Бошњанци неславно започели сезону у Првој расинској окружној лиги, са два пораза у два одиграна меча.

У наредном колу фудбалери Темнића 1924 дочекују на свом терену Слогу из Лозне, а Бошњане у борбу за прве бодове путује у Себечевац, код истоимене екипе. После два одиграна кола Темнић 1924 је на другој позицији са 4 освојена бода.