Распоред утакмица и табеле по групама – Новогодишњи турнир у футсалу “Варварин 2017”

14.12.2017. (четвртак) 12. дан турнира – резултати

Ветерани: Ливра (Падеж) – ФК Младост (Д.Катун) – 3:0;

ФК Борац (Г.Катун) – ФК Младост (Тољевац) – 0:9;

ФК Јухор (Обреж) – Ђукић комерц – 1:9;

Сениори: ФК Бошњане – ЈОКС (Бачина) – 13:1.

15.12.2017. (петак) 13. дан турнира – парови

Пионири: Морава 1 (Ћићевац) – ФК Бошњане – 20:00;

Морава 1 (Ћићевац) – Дуел (КШ) – 21:00;

Сениори: Јагодари (С.Варварин) – Бела Вода – 22:00.

16.12.2017. (субота) 14. дан турнира – парови

Пионири: ФК Левач – Цар Лазар – 17:00;

Дуел – ОФК Орашје – 18:00;

Кадети: Цар Лазар – ПСЖ Мареново – 19:00;

Ветерани: Ливра Падеж – Ђукић Комерц – 20:00;

ФК Јухор – ФК Борац (ГК) – 21:00;

Сениори: ФК Јухор – Сињи Вир – 22:00.

ПИОНИРИ:

Група А:

Р.Б.Назив екипеОдиграноДато головаПримљено гол.Гол разликаБодови
1.Цар Лазар - Крушевац254+14
2.Генерација 2004 - Врбница356-14
3.Јован Курсула - Варварин387+13
4.Левач - Рековац234-13

Група Б:

Р.Б.Назив екипеОдиграноДато головаПримљено гол.Гол разликаБодови
1.Морава 1 - Ћићевац2331+326
2.ФК Бошњане2236+176
3.ОФК Пионири - Варварин31145-343
4.ФК Јухор - Обреж3520-150

Група Ц:

Р.Б.Назив екипеОдиграноДато головаПримљено гол.Гол разликаБодови
1.Једва се збрасмо - Параћин3434+399
2.Морава 2 - Ћићевац2611-53
3.Дуел - Крушевац113-20
4.ОФК Орашје - Орашје2032-320

КАДЕТИ:

Група А:

Р.Б.Назив екипеОдиграноДато головаПримљено гол.Гол разликаБодови
1.Јединство црвени - Параћин2132+116
2.ОФК Орашје - Орашје257-23
3.Локери - Залоговац2211-90

Група Б:

Р.Б.Назив екипеОдиграноДато головаПримљено гол.Гол разликаБодови
1.Цар Лазар - Крушевац185+33
2.Јединство бели - Параћин21011-13
3.ПСЖ - Мареново135-20

СЕНИОРИ:

Група А:

Р.Б.Назив екипеОдиграноДато головаПримљено гол.Гол разликаБодови
1.ФК Шанац33011+197
2.ЈКП Варварин - Варварин31413+15
3.Колар ентеријер - Обреж31916+34
4.ФК Младост - Тољевац31134-230

Група Б:

Р.Б.Назив екипеОдиграноДато головаПримљено гол.Гол разликаБодови
1.Сјај Кочинац - Параћин3216+159
2.Хајдук - Чепуре31112-14
3.Аква промет - Јагодина31318-54
4.Легија - Варварин31322-90

Група Ц:

Р.Б.Назив екипеОдиграноДато головаПримљено гол.Гол разликаБодови
1.ФК Варварин - Варварин2123+96
2.Сињи Вир2104+63
3.ФК Јухор - Обреж2811-33
4.ФК Борац - Горњи Катун2416-120

Група Д:

Р.Б.Назив екипеОдиграноДато головаПримљено гол.Гол разликаБодови
1.Бошњане3171+167
2.Јагодари - С. Варварин2157+84
3.Бела Вода2103+73
4.ЈОКС - Бачина3735-280

ВЕТЕРАНИ:

Група А:

Р.Б.Назив екипеОдиграноДато головаПримљено гол.Гол разликаБодови
1.ФК Младост - Тољевац4285+2312
2.Ђукић комерц - Варварин4214+179
3.Ливра - Падеж3154+117
4.ФК Јухор - Обреж41423-94
5.ФК Борац - Г.Катун3121-200
6.ФК Младост - Д.Катун4325-220

13.12.2017. (среда) 11. дан турнира – резултати

Пионири: Морава 1 (Ћићевац) – ФК Јухор (Обреж) – 3:0;

ОФК Пионири (Варварин) – ФК Бошњане – 2:14;

Сениори: ЈКП Варварин – ФК Шанац – 4:4.

12.12.2017. (уторак) 10. дан турнира – резултати

Пионири: ОФК Орашје – Морава 2 (Ћићевац) – 0:3;

Ветерани: ФК Јухор (Обреж) – ФК Младост (Тољевац) – 2:9;

Ђукић Комерц (Варварин) – ФК Младост (Д.Катун) – 7:0;

Сениори: Колар ентеријер (Обреж) – ФК Младост (Тољевац) – 12:2.

11.12.2017. (понедељак) 9. дан турнира – резултати

Пионири: Генерација 2004 (Врбница) – Цар Лазар (КШ) – 1:1;

Дуел (КШ) – Једва се збрасмо (ПН) – 1:3;

Ветерани: Ливра (Падеж) – ФК Борац (Г.Катун) – 8:0;

Сениори: Сјај Кочинац (ПН) – ФК Хајдук (Чепуре) – 3:0.

10.12.2017. (недеља) 8. дан турнира – резултати

Пионири: Морава 2 (Ћићевац) – Једва се збрасмо (Параћин) – 3:11;

ФК Левач (Рековац) – Генерација 2004 (Врбница) – 3:1;

ФК Јухор (Обреж) – Бошњане – 4:9;

ФК Јован Курсула (Варварин) – ФК Левач (Рековац) – 3:0;

Морава 1 (Ћићевац) – ФК Јухор (Обреж) – 30:1;

Сениори: Легија (Варварин) – Аква промет (Јагодина) – 5:6;

ФК Варварин – Сињи Вир – 3:2;

ФК Борац (Г.Катун) – ФК Јухор (Обреж) – 3:7;

09.12.2017. (субота) 7. дан турнира – резултати

Пионири: ФК Јован Курсула (Варварин) – Цар Лазар (КШ) – 3:4;

Кадети: Јединство бели (ПН) – Цар Лазар (КШ) – 5:8;

Јединство црвени (ПН) – ОФК Орашје – 5:2;

Сениори: Бошњане – Бела Вода – 2:1;

ЈКП Варварин – ФК Младост (Тољевац) – 7:6;

Шанац – Колар ентеријер (Обреж) – 11:4.

08.12.2017. (петак) 6. дан турнира – резултати

Ветерани: ФК Младост (ДК) – ФК Младост (Тољевац) – 2:8;

Сениори: Јагодари (С.Варварин) – ЈОКС (Бачина) – 13:5;

ФК Варварин – ФК Борац (ГК) – 9:1.

06.12.2017. (среда) 5. дан турнира – резултати

Ветерани: Ливра (Падеж) – ФК Јухор – 4:4;

Сениори: Легија (Варварин) – ФК Хајдук (Чепуре) – 5:7

ЈОКС (Бачина) – Бела Вода – 1:9

05.12.2017. (уторак) 4. дан турнира – резултати

Ветерани: ФК Младост (Тољевац) – Ђукић комерц – 2:1;

Сениори: Сињи Вир – ФК Јухор – 8:1;

Сјај Кочинац – Аква промет – 9:3;

04.12.2017. (понедељак) 3. дан турнира – резултати

Пионири: ОФК Варварин – ФК Јухор – 8:1;

Ветерани: ФК Јухор – ФК Младост (ДК) – 7:1;

Сениори: ФК Шанац – ФК Младост (Тољ.) – 15:3;

Колар ентеријер (Обреж) – ЈКП Варварин – 3:3

03.12.2017. (недеља) 2. дан турнира – резултати

Пионири: Једва се збрасмо – ОФК Орашје – 29:0;

Кадети: Локери – Јединство црвени – 0:8;

Јединство бели – ПСЖ Мареново – 5:3;

Ветерани: ФК Борац – Раде ТВ – 1:4;

Сениори: Бошњане – Јагодари – 2:2;

Аква промет Јагодина – ФК Хајдук (Чепуре) – 4:4

02.12.2017. (субота) 1. дан турнира – резултати

Пионири: Јован Курсула – Генерација 2004 – 2-3;

Кадети: Локери – ОФК Орашје – 2-3;

Сениори: Сјај Кочинац – Легија – 9-3;

Ветерани: ФК Јухор – ФК Младост (ДК) – одложена.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *