Темнић 1924 убедљив у контролној утакмици против чачанског Борца

Фудбалери варваринског прволигаша, Темнића 1924, у трећој контролној утакмици победили су убедљиво данас на стадиону крај Мораве у Чачку домаћег суперлигаша, екипу Борца, са 1:3 (0:1).

Двоструки стрелац Милош Петковић

Цела екипа Темнића 1924 играла је данас на завидном нивоу, тако да резултат ни једног тренутка није долазио у питање.

После одличне игре током целе утакмице, Темнић 1924 повео је евроголом Милоша Петковића у 17. минуту, да би исти играч у 64. минуту повисио на 0:2. Трећи гол за Варваринце на контролном мечу против Чачана постигао је Фердинанд Фон Фру у 71. минуту.

Темнић 1924 играо је данас у Чачку у следећем саставу: Јокић, Жерјав, Стевић, Тинтор, Томић, Радовановић, Станојевић, Марушић, Крунић, Петковић и Фердинанд Фон Фру.

Играли су још и Симоновић, Павловић, Јовановић и Кадрић, док због повреде нису наступали Лука и Ђаковац.