Трајал изгубио у Вршцу, слаба игра “гумара”довела до пораза

У шестом колу Прве лиге Србије, Трајал је изгубио у Вршцу са 2:1, после недопустиво слабе игре. Домаћин је повео са 1:0 у 33. минуту, после акције Станисављевића, Илић је убацио лопту у шеснаестерац гостију, а Павлов је ударцем главом савладао голмана крушевачких гумара.

Домаћин је наставио са офанзивом, што је донело и очекивани ефекат. Лазевски је, у 74. минуту, одлично извео слободан ударац, а Диуф, интернационалац из Сенегала, је сјајним ударцем савладао голмана Јорданова.

Гумари су схватили да нешто могу да поправе ако крену одлучније у напад ка голу домаћина, који је пријатно изненађење овога лета. Милисављевић је, у 78. минуту, одлично шутирао на гол домаћина, а Голубовић је био ефикасан и смањио вођство Вршчана, што је био и коначни резултат утакмице – 2: 1 за ОФК Вршац.

Према речима Миљојка Гошића, стратега гумара, његов тим је одиграо слабо и недопуство за овај ранг такмичења, а тренер вршачког тима је изразио задовољство издањем својих пулена и подршком верне публике.

Трајал сада заузима десето место на табели са шест освојених бодова у шест утакмица, а у наредном колу ће дочекати Јединство, на стадиону “Младост” у Крушевцу.