Categories: Друштво

Трећа награда трстеничкој Туристичкој организацији

На одржаном 9. по реду Међународном Сајму туризма у Крагујевцу трећу награду добила је Туристичка организација Трстеник у категорији најуспешнијих промоција, где су трстеничани представили “Печенијаду” у Стопањи.

“Ми смо већ традиционално присутни на овом Сајму, а посебно нам је задовољство што смо добили трећу награду у комкуренцији 120 излагача из Србије и иностранства, што је престижна награда. Донели смо с нама прасе, био је присутан и Моравко, а приредили смо и краћи културно уметнички програм”, објашњава Владимир Јевтић, директор награђене трстеничке Туристичке организације.

Јевтић додаје и да је Туристичка организација Трстеника до сада била активни, док је, везано за “Печенијаду”, добила и другу награду, конкурисали су с мајицама ове манифестације, а организатор је препознао њихову креативност. Он најављује и да већ од сада припремају богат и садржајан програм за 2018. годину.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Новинар и публициста, сарадник портала за подручје општине Трстеник од 2016. године.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Друштво

Градоначелнику Крушевца уручена Плакета Покрета “Срце хероја”: Признање за подршку борцима и њиховим породицама

Градоначелник Крушевца Иван Манојловић приредио је пријем за делегацију Покрета “Срце хероја”, која му је…

Опширније
Categories Друштво

Министар одбране Братислав Гашић обишао пожаром захваћена места у околини Крушевца

Министар одбране у Влади Републике Србије Братислав Гашић обишао је данас пожаром захваћена места у…

Опширније
Categories Друштво

Акција “Да се ради и гради по твом”: У Трстенику 11 нових пројеката по захтевима грађана

Општина Трстеник наставља са улагањем у иницијативе грађана кроз акцију “Да се ради и гради…

Опширније