Пораз Варваринаца у првом контролном мечу, у понедељак противник Јединство у Параћину

У првој контролној утакмици фудбалери Темнића 1924 поражени су данас у Јагодини од истоимене екипе са 1:0 (на полувремену 1:0). Једини стрелац на овом мечу био је Никола Влајковић који је мрежу Темнића 1924 затресао у 40. минуту из слободног ударца са преко 30 метара.

Темнић 1924 је на данашњој контролној утакмици наступио у следећем саставу: Јокић, Стевић, Жерјав, Радовановић, Томић, Ђаковац, Лука, Станојевић, Кадрић, Петковић и Фердинанд Фон Фру. У другом полувремену наступили су још Јанко Лангура (голман), Додић (голман), Крунић, Тинтор, Минић, Тимотијевић, Симоновић и Јовановић.

Шеф струке Варваринаца Радмило Раца Јовановић задовољан је игром, али не и резултатом, док је Темнићу 1924 недостајало неколико првотимаца који ће већ у понедељак, на другој контролној утакмици против Јединства у Параћину, бити у тиму.