Categories: Спорт

Предраг Лука и ФК Темнић 1924 обновили сарадњу

Један од најбољих играча Темнића 1924 у прошлогодишњој прволигашкој сезони Предраг Лука, играч са огромним интернационалним искуством као и са искуством играња и у Лиги шампиона у дресу Партизана, постигао је јуче договор са челницима варваринског српсколигаша и у наредној сезони биће перјаница овог тима који жели експресни повратак у Прву лигу Србије.

Одмах по доласку Лука је задужио свој дрес са бројем 21 и одрадио тренинг под диригентском палицом Небојше Рудића, док је у изјави за наш портал био врло јасан: “Долазим у клуб и град који сам много заволео. Имао сам и бољих понуда, али Темнић 1924 и Варварин, као и људи у њему, су јединствени”.

И заиста, продужетак сарадње Предрага Луке и Темнића 1924 привукао је велику пажњу навијача који су испунили малене трибине стадиона у Варварину где ће после годину дана Темнић 1924 заиграти поново своје првенствене утакмице.

Иначе фудбалери варваринског српсколигаша, под диригентском палицом Небојше Рудића и његовог помоћника Бојана Тодоровића, вредно већ десетак дана раде у Варварину, а 02. августа путују на десетодневне припреме на Власину, после којих следи генералка и јуриш на сам врх табеле.

0 0 гласова
Гласање за чланке

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Спорт

Напредак победио екипу Чукаричког у Крушевцу: Заслужени тријумф Чарапана

Напредак је на свом терену славио против екипе Чукаричког са 2:1. “Шок терапија” са променом…

Опширније
Categories Спорт

Напредак дочекује Чукарички, Лазар Балевић се враћа на гол

Напредак дочекује Чукарички, екипу из врха српског фудбала у последњих неколико сезона. После одласка Славољуба…

Опширније
Categories Спорт

Општина Варварин наставља са улагањем у спорт, приоритет млади

У просторијама Спортског савеза општине Варварин одржан је пријем поводом уручења уговора о финансирању спортских…

Опширније