Темнић 1924 и Тетекс ремизирали у Охриду, Ђорђевић задовољан досадашњим радом

Фудбалери Темнића 1924 одиграли су нерешено у другој контролној утакмици на припремама у Охриду у утакмици са екипом Тетекса из Тетова. Резултат на крају је био 1:1 (0:0), а све је решено у последњих 10. минута. Најпре је Тетекс у 80-ом минуту повео поготком Бесара Акикија, да би пет минута касније нова аквизиција Варваринаца Милош Грујичић, после центаршута Предрага Луке, изједначио.

И поред нерешеног резултата шеф струке Драган Ђорђевић веома је задовољан досадашњим током припрема, а ексклузивно за наш портал из Охрида истиче да су услови за припреме одлични и поред тога што им временски услови нису ишли на руку, али сада је Охрид огрејало сунце и време је идеално.

“Играчи тешко подносе ритам рада, али жеља код њих је присутна и сви се труде. Много тога је остало пред нама да урадимо на техничко-тактичким стварима, а ја очекујем да свакодневно напредујемо и побољшавамо све сегменте игре, да сви појединачно раде на себи и све капацитете ставе у функцију тима”, каже Ђорђевић и на крају поручује да су “ово дивни момци и они не заслужују овакав пласман на табели”.

Иначе, фудбалери Темнића 1924 следећу контролну утакмицу играју у недељу 18. фебруара на стадиону “Биљанини извори” у Охриду са екипом ФК Лабуништа из Струге, чланом Друге лиге Македоније.