Categories: Друштво

Јесење улепшавање варваринских тргова и паркова

У току су радови на улепшавању тргова и паркова у Варварину, мењају се пролећни расади јесењим расадом, а постављене су и бехатон плоче у самом центру Варварина. Врши се садња нових садница липа свуда где су старе саднице извађене и тамо где има потребе, да би се на тај начин још више улепшала општина и сама варош, каже директор ЈКП Варварин Дејан Ракић.

Говорећи о активностима овог предузећа у наредном периоду, Ракић каже да предстоји спремање зимске службе у виду припреме возила која се користе за чишћење општине Варварин, тако да би сачекали први снег спремни.

“Креће се са ископавањем канализације у Селу Варварину и очекујем да ти радови буду извршени у наредних месец дана, да комплетно километар цеви канализационе мреже буду постављене са укупно 26 шахти и да у наредним годинама наставимо са тим радовима како би што пре наши суграђани добили те елементарне услове који су нам неопходни за бољи живот” додаје Ракић.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Новинар, главни и одговорни уредник портала.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Друштво

Асфалтиран пут у Тоболцу: Још једна успешно реализована инвестиција

Грађевинска сезона у трстеничкој општини наставља се предвиђеном динамиком, у складу са приоритетима и захтевима…

Опширније
Categories Друштво

Трстеник добија нову саобраћајницу и атмосферску канализацију уз подршку државе

Министарство државне управе и локалне самоуправе Републике Србије определило је општини Трстеник средства у износу…

Опширније
Categories Друштво

Системски линч новинара – захтевамо хитну реакцију институција!

Асоцијација новинара Србије (АНС) најоштрије је осудила све чешће и све бруталније нападе на новинаре…

Опширније