Categories: Друштво

После короне Клуб за старе наставио активности

Незаборавно дружење у оквиру студијског путовања, реализовано после двогодишње пандемије корона вируса,имали су чланови Клуба за старе који функционише већ две деценије при Центру за социјални рад у Врњачкој Бањи.

“Чланови Клуба за старе овога пута обишли су средњевековну тврђаву Голубачки град, Манастир Тумане и етно село “Моравски конаци”. Овај једнодневни излет био је, као и све активности, у оквиру нашег Клуба бесплатан за све кориснике, а трошкове је сносио Центар за социјални рад уз подршку локалне самоуправе. Било је лепо време и сјајна атмосфера, а наравно биће још дружења”, рекла нам је Сандра Николенџић, директорка Центра за социјални рад Врњачка Бања.

Она је позвала све Врњчане старије од 60 година да се придруже Клубу у коме се чланови састају једном недељно, у двочасовном термину и све су активности бесплатне. Очекују их нова дружења, путовања и активан живот, додала је на крају Сандра Николенџић.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Новинар и публициста, сарадник портала за подручје општине Трстеник од 2016. године.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Друштво

Делегација Општине Варварин положила венац на споменик борцима за Републику Српску у Модричи

Дан општине Модрича, Видовдан, обележен је свечано и достојанствено, у духу традиције и поштовања према…

Опширније
Categories Друштво

Свечаном академијом у Српском културном центру обележен Видовдан – Дан општине Модрича

Поводом Видовдана, Дана општине Модрича, у петак 27. јуна у Кино сали Српског културног центра…

Опширније
Categories Друштво

Ћићевац свечано обележио Дан општине – Изградња, вера и јединство у првом плану

Свечаном седницом у Великој сали Народне библиотеке “Ћићевац” и доделом награда најбољим ученицима и наставницима,…

Опширније