Темнић 1924 прегазио Пуковац, Миловановић дао три гола (ВИДЕО)

У оквиру 24. кола Српске лиге Исток, у сусрету другопласираног Темнића 1924 и последњепласираног Пуковца, Варваринци су лагано дошли до нова три бода и добро упослили чувара мреже гостију који је пет пута вадио лопту из своје мреже.

Од самог старта домаћини су кренули жестоко и оправдали улогу фаворита и после пар одличних шанси током првог дела игре до првог поготка долазе у 41. минуту када, после корнера, лопту главом у мрежу гостију шаље Иван Милић.

У другом полувремену Темнић 1924 на терену приказује још доминантнију игру и већ у 60. минуту предност повећава Драган Миловановић, троструки стрелац на овом мечу. После прекршаја над Машићем у 76. минуту судија оправдано показује на белу тачку, а Миловановић шаље лопту у десни угао за 3:0.

Пет минута касније, у 81. минуту, у шеснаестерцу гостију оборен је Милановић, а Драган Миловановић је и овог пута био прецизан лако савладавши голмана Пуковца за 4:0, да би само минут касније гости мало ублажили предност поготком Димитрија Гавриловића. Коначни резултат од 5:1 поставио млади Никола Милановић у самом финишу утакмице.

После 24. кола Темнић 1924 заузима другу позицију са 60 освојених бодова, колико има и лидер на табели, пиротски Раднички, а за њима следе Цар Констатнин са 44 и Будућност са 43 бодова. На дну табеле су Пуковац са 13, Јединство из Параћина са 18, али и утакмицом мање, Ртањ са 21 и Радан са 22.