Categories: Спорт

Напредак отпутовао у Словенију, Чарапани се челиче у Моравским Топлицама

Екипа Напретка отпутовала је на други део припрема у Словенију, где ће боравити до 13. јула. База је иста као и прошле године – Моравске Топлице.

Отпутовала су 22 играча: Владимир Бајић, Владимир Савић, Вељко Пајовић, Стефан Јовановић, Никола Вукајловић, Владимир Пријовић, Огњен Мршић, Немања Ђековић, Марко Путинчанин, Дејан Парађина, Филип Крстић, Филип Јовић, Марко Бојовић, Урош Љубомирац, Ђорђе Јовановић, Урош Ненадовић, Душан Стоиљковић, Лука Лабан, Никола Маринковић, Страхиња Ристић, Ђорђе Котлајић и Бранислав Томић.

Планирано је да се одиграју четири утакмице и то: Истра из Пуле (05.07.), Рудеш из Загреба (06.07.), Нафта из Лендаве (11.07.) и Цеље (12.07.).

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Новинар и публициста, сарадник портала за подручје Расинског округа од 2021. године.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Спорт

Напредак изгубио од Румуна у првој контролној утакмици у Анталији

Напредак је изгубио у првој контролној утакмици на припремама у Анталији (0:1) од Херманштата, деветопласираног…

Опширније
Categories Спорт

Зимске припреме фудбалера Напретка: Чарапани отпутовали у Анталију

Напредак је од данас на припремама у старој бази – у Анталији, у Турској. На…

Опширније
Categories Спорт

Напредак довео прво појачање у зимском прелазном року: Урош Лазић “прва ласта”

Прва принова у Напретку у зимском прелазном року је Урош Лазић. Овај поливалентни фудбалер стигао…

Опширније