Каменорезац 76 славио победу у Риљцу

После паузе у 19. колу ОФЛ Трстеник, фудбалери Каменорезца 76 из Дубља победили су у гостима у Риљцу домаћу екипу Виноградар резултатом 4:1 и сада заузимају 5. место на табели са 25 освојених бодова, уз позитивну гол разлику.

Домаћи су први дошли у вођство са 1:0 у 16. минуту, а стрелац је био Никола Јеврић, да би у 21. минуту голгетер дубљана, са до сада постигнутих 13 погодака, Дарко Благојевић изједначио резултат на 1:1 и то је био резултат првог дела сусрета.

У наставку обострано отворена, али фер и коректна игра. Гости су за нијансу били бољи тим и то су искористили, најпре у 51. минуту Сретен Топаловић доводи свој тим у вођство са 2:1, а затим на сцену ступа двоструки стрелац Никола Петрашиновић у 58. минуту за 3:1 и затим и коначан резултат од 4:1 у 64. минуту за Каменорезац 76.

Судије су добро обавиле свој посао, а сусрет је водио Душан Челић са помоћницима Марком Петровићем и Живадином Николићем, док је делегат био Горан Вукосављевић. Наредно коло дубљани поново паузирају, док Виноградар гостује у Осаоници код екипе Стара Чаршија.