Categories: Друштво

“Златна лисица Зеленика” попримила међународни карактер

У организацији Ловачког удружења “Јухор” из Варварина и Ловне јединице Бачина, на подручју ловишта “Зеленик” одржана је II манифестација “Златна лисица Зеленика” која је, према речима председника Ловне јединице Бачина Далибора Павловића, била веома успешна.

“На манифестацији је учествовало око 300 ловаца из свих крајева Србије, као и ловци из Бугарске и Црне Горе, а одстрељени су дивљи вепар, 5 лисица, 4 дивље мачке и 3 куне. Залагањем свих ловаца који су учествовали на овој манифестацији одстрељен је овај број дивљачи и дивљач је оцењена првим, другим и трећим местом, а најуспешнијим ловцима подељене су дипломе и пехари” истиче Павловић.

У другом делу манифестације одржана је и ревија паса који су учествовали на манифестацији где су, по избору комисије, подељени пехари за најлепше псе по расама, а потом је за све учеснике приређен свечани ручак и богата ловачка лутрија.

0 0 гласова
Гласање за чланке

О аутору

Новинар, главни и одговорни уредник портала.

Више од аутора

Претплати се
Обавести ме о
guest

0 Коментари
стари
нови Највише гласова
Повратне информације
Прикажи све коментаре

Још информација

Categories Друштво

Делегација Општине Варварин положила венац на споменик борцима за Републику Српску у Модричи

Дан општине Модрича, Видовдан, обележен је свечано и достојанствено, у духу традиције и поштовања према…

Опширније
Categories Друштво

Свечаном академијом у Српском културном центру обележен Видовдан – Дан општине Модрича

Поводом Видовдана, Дана општине Модрича, у петак 27. јуна у Кино сали Српског културног центра…

Опширније
Categories Друштво

Ћићевац свечано обележио Дан општине – Изградња, вера и јединство у првом плану

Свечаном седницом у Великој сали Народне библиотеке “Ћићевац” и доделом награда најбољим ученицима и наставницима,…

Опширније